2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید یک سوال داشتم ، نینی شما بعد از عکس رنگی کلیه ، سوزش و ناراحتی پیدا نکرده. من امروز دخترم رو بردم vcug، از وقتی اومدیم موقع ادرار کردن گریه میکنه. چی کار کنم. احساس میکنم که از درد سوزش ادرارشو نگه میداره.
2740
سلام عزیزان..... هر سوالی در این مورد داشته باشین فک کنم بتونم کمکتون کنم. توت فرنگی عزیز و مهشید جان یه چند سالی طول می کشه درس بشه اگه گرید 2 باشه با دارو رفع می شه ولی اصلا آنتی بیوتیکشو قطع نکنین. ساناز جان هر موقع بردی VCUG و سوزش داشت بهش هر 4 ساعت استامینوفن بده و بزارش تو یه لگن آب ولرم و بتادین بشینه معمولا عفونت ممکن نیست بگیره چون همه چی استریله. اگه سوالی دارین خوشحال می شم جواب بدم.
مامان مریم جان رفلاکس ادرار یعنی اینکه ادرار بجای اینکه از کلیه ها به مثانه بیاد و دفع بشه از مثانه دوباره به سمت بالا یعنی کلیه ها بر می گرده.... که اگه درمان نشه باعث آسیب به کلیه ها می شه. نشونه هاشم معملا با کشت ادرار مثبت یعنی همون عفونت ادراری مشخص می شه. سوزش ادرار و بوی بد ادرار هم می تونه از نشانه هاش باشه. البته نه اینکه هر عفونت ادراری نشانه رفلاکس باشه... ولی نباید از کنارش سرسری گذشت.
سلام مامان کوثر جون میشه یک راهنمایی هم به من بکنی من هم پسرم دوبار تو ازمایشش دفع پروتئین داشت دکتر براش vcug نوشت که نتیجه اش این بود که ماده حاجب به داخل حالب چپ قابل مشاهده است و نوشته این یافته ها میتواند مطرح کننده v.u.reflux باگرید 1 در سیستم ادراری چپ باشد من خیلی نگران شدم دکتر گفت هر شیش ماه یک بار ازش ازمایش بگیر ببینیم چی میشه و گفت خیلی درصدش کمه من این سری که ازمایش گرفتم پروتیین دفع نکرده بود حالا میخوام بدونم ایا امکان داره که ازمایش اشتباه شده باشه و نشون نداده باشه ؟ اخه قبلا هم که ازمایش گرفتیم یک بار گفت پروتیین دفع کرده یک بار گفت دفع نکرده و دوباره گفت دفع کرده یعنی تو یک ماه سه بار ازمایش گرفته بودیم تا مطمئن بشیم حالا میخوام بدونم به نظر شما دوباره نیازی هست که ازمایش بگیرم اگر میشه منو راهنمایی کن چون احساس میکنم دکتر واقعیت و نمیگیه و یک کم مراعات کرده و پیش من چیزی نگفته ولی لطفا شما راستشو بگو ممنونت میشم
2706