2752
2734
عنوان

خانوم های گلی که میخوان مامان بشن یه لحظه...

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 34 پست
آره ساقی جون راست میگه
میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام ضد آفتاب مینرال الارو مخصوص بارداری بخرم برا شروع فکر کنم انتخاب خوبیه
دوستای گلممم خیلی محتاج دعاتونم لطفا برا زودتر مامان شدنم یه صلوات بفرستید ممنونم [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
2731
منم خیلی دوست داشتم فقط به خاطر نی نی کنار گذاشتم
میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها
ممنون از همگی که اطلاعات مفید در اختیارم گذاشتید دوستای دیگه میشه راهنمایی کنید؟
دوستای گلممم خیلی محتاج دعاتونم لطفا برا زودتر مامان شدنم یه صلوات بفرستید ممنونم [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
من تاحالا گیاهی استفاده نکردم!!!خوبه؟ اگه خوبه از کجاها بخرم؟
بیتا جان هیچ چیز ثابت شده ای وجود نداره . بعضیا میان میگن من تمام مدت بارداری هم آرایش می کردم هم موهامو رنگ می کردم هم رفتم تتو کردم...بچه مون هم هیچیش نیست. لزوما قرار نیست هر استفاده ای که می کنی حتما تاثیر بذاره ولی وقتی میدونیم که استفاده از مواد شیمیایی و گیاهی خاص توی بارداری شانس ابتلای جنین به انواع حساسیت ها و جهش های ژنتیکی و خدای ناکرده سرطان رو بالا می بره چرا بایذ همچین کاری کنیم؟ الان بچه های سرطانی رو آدم می بینه جیگرش کباب میشه . این همه داروها رو بررسی کردن و برای مصرف بارداری طبقه بندی کردن بی دلیل که نیست . حالا روی لوازم آرایشی چنین تحقیقات وسیعی نشده اما دکترا مدام تاکید میکنن احتیاط کنین. من موهام خیلی سفیدی داره ولی دکترم بهم گفت فقط یکبار اونم ماه آخر. بازم من دلم نیومد استفاده کنم . همش احتمالاته . بستگی به خودت داره که چقدر محتاط باشی. یکی از دوستای من تا آخر حاملگی فقط سرمه می کشید به چشماش چون واقعا نمیتونست خودشو بی آرایش تحمل کنه . شماهم اگه خیلی برات مهمه دنبال این جایگزینها بگرد
مانیا جان منم استفاده نکردم ولی از این به بعد میخوام استفاده کنم. خوب مواد شیمیایی خیلی کمی داره به نظرم از داروخانه بزرگ تهیه کنی بهتره
مرسییی ساقی عزیز ممنون راهنماییت عالی بود. راست میگی سلامت و آینده نی نی هامون بستگی به ما داره
از دکترمم پرسم ببینم چی میگه؟!؟
النار بازار ، بهترین های پوشاک ترک فروشگاه اینترنتی http://www.elnar.ir/index.php? اینستاگرام : elnarbazar1 وایبر : 09212384594 دریافت سفارش : آنلاین ، حضوری ، تلفنی ، پیامکی با امکان ارسال به تمام نقاط کشور برای بازدید محصولات ( بیش از 700 مدل ) و سفارش می توانید به سایت النار بازار مراجعه نمایید
2706