2752
2734
عنوان

اگزما و مرگ تدریجی!جیجیجیجینگگگ

| مشاهده متن کامل بحث + 5447 بازدید | 178 پست
دکتر نرفتی؟ کرم اینا میزنی؟

یه بار رفتم اون وقتاشایددوباردرسال بودپیگیری نکردم خودشم میرفت الان باردارشدم هورمونام ریخته به هم ازاون طرفم پسرم خیلی اذیت می‌کنه این مهمون همیشگی صورتم شده میترسم جزنرم کننده ومرطوب کننده چیزی بزنم به خاطربارداری

خب منم که همینو گفتم فقط ناخونام درگیر نشده

صورتم اخه مثل شما نیست . فقط میرم تو هوای آزاد چه آفتابی چه شب ، اگه ضد آفتاب نزنم قرمز میشه حالت لکه روی پیشونی و دماغ .ولی پوست پوست نه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب منم که همینو گفتم فقط ناخونام درگیر نشده

اصلا از صابون استفاده نکن . مایع دسشویی کودک استفاده کن . فقط با دستکش ظرف بشور . به منم ی لیست داده که نخورم ولی همشو میخورم  . ولی بقیه مواردو رعایت کن . الان عکس کرممو میفرستم خواستی بخر .دکتر بهم داده . کرم خاصی نیست که ضرر داشته باشه . فقط همین کرم به دستای من میسازه . هرچی غیر از این بزنم دستام بدتر میشه و جوش جوش میشه 

2731

کرم اگزوفارما مای بخر

من مامانم اگزما داره اینو میزنه دائم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

منم اگزما داشتم ، مدتی رفتم دکتر پماد های کورتون دار داد تا میزدم خوب بودم قطع میشد شروع میشد ، تو زمستون سال گذشته دوباره دستم اگزما زد ، کرم اوره دار ایرانی استفاده کردم . چند شب موقع خواب به دستم پماد زینک میزدم و دستکش مشمایی می پوشبدم و روش دستکش نخی ، خداروشکر بهتر شدم .