2733
2739
عنوان

غربالگریم میفته پنجم عید :(((

463 بازدید | 14 پست
سلام کمکم میکنید عایا؟؟؟ من مریض بودم و کلی داروی غیرمجاز بهم تزریق کردن.در حالیکه نمیدونستم باردارم دکترا گفتن سقط کن دوباره گفتن تا غربالگری اول و دوم صبر کن حالا هفته دوازده من دقیقا پنجم فروردین کامل میشه منم گیج شدم یه دکتر بیست و شش اسفند تاریخ زده. سونو نسل امیدم میگه تاریخت میفته نهم فروردین من موندم گیج و نگران چه کنم؟؟؟
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هستی جان یازده هفته و یک روز که میشه ان تی داد تا هفته سیزدهم.برای من میشه بیست و نهم اسفند تا دوازدهم فروردین
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
2731
سلام دوستان منم غربالگریم افتاده توعید دکترم گفته ٣تا١٣فروردین وقت غربالگریت هست ولی هر جا زنگ میزنم یا تو عید تعطیله یا میگه وقت نداریم یا میگه برنامه عیدمون معلوم نیست هفته دیگه زنگ بزن ، استرس دارم شما جایی رو نمیشناسین که برا عید سونو انجام بده ،نسل امیدم گفت وقتام همه پره
2738
غربالگری اول منم می افته هفته اول عید!! زنگ زدم نیلو گفت بیستم اسفند به بعد زنگ بزن وقت بگیر. ولی سونوگرافیستش ایران نیست و گفت چند جا رو معرفی می کنند. سونوگرافیستش خیلی دقیق بود و من خیالم واقعا راحت بود. حالا باید ببینم کجا را می گند. آسمانی جان به نظرم غربالگری اول را هم اگه دادی و اگر شک داری آمینوسنتز کن. اون درصد دقت خیلی بالاتری داره. خواهر من انجام داد و می گفت اصلا هم درد نداشت و پنج دقیقه هم نشد. رفته بود پیش دکتر حنطوش زاده. خیلی واسه آمینو سنتز معروفه. خیلی شلوغه اما می ارزه.
2706