2737
2734
من قدم 150 تاس...یه داداش دارم که عروسیشه میخام خیلی خیلی لباسم خوب باشه. کلن لباس بلند تشریفاتی تره ولی با توجه به قدم نمدونم بهم میاد یا نه... من اتا حالا همیشه پیرهن کوتاه می پوشیدم. کلن بگین چه مدلی خوبه. باز یا بسته ؟؟!! بلند یا کوتاه ؟؟ و هر ایده دیگه...ضمنا من مجردم میخام لباسم یه جوری باشه که خیلی هم زنونه نباشه و کلن قشنگ باشه دیگه.مرسی از همه.هرچی به ذهنتون میرسه راهنماییم کنین گناه دارم
به نظرم با توجه به قدتون بلند بپوشید فک کنم قدتونو بلندتر نشون میده دیگه باز یا بسته بودن لباسم به این بستگی داره که مختلط باشه یا نه و اینکه اصلا براتون مهم هست این قضیه یا نه
آسمان دلم از شوق نگاهت ابریست / به کدامین گنه از دیده ی جانم بروی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دستون درد نکنه بچه ها... من یه چند باری برم بیرون ببینم لباس بلند خشگل گیرم میاد.دوباره بیام مشورت. اخه این لباسای بیرون خیلی بلنده میترسم خیلی رو زمین باشه برا من به خاطر همین تا حالا هیچ وقت نرفتم سراغ لباس بلند ولی الان دیگه خاهر شوهرم نمیشه
لباس بلند بگیر با کفش پاشنه 15 یا 20 سانتی اگه خیلی بلند بود 10 یا 20 سانت پایین دامن لباس رو کوتاه کن خودت
هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
خواهر منم هم قد شماست دیشب تو عروسی همین لباسی که نینا خانوم گفت پوشیده بود یقه سه سانت جلوی سینه اش کار شده حالت تونیک داشت بهد از رو کم یه حریر بلند داشت تازه بلد نیست با کفش پاشنه بلند راه بره 5 سانت بود پاشنه کفشش جلوی موهاشم بالا(فکل) درست کرده بودبا اینکه چاق هم هست گن پوشیده بود همه میگفتن لاغر کردی چقدر خوب شدی .
2706