2733
2739
سلام من استفاده مردم و 5کیلو یکماهه کم کردم. من چند سال پیش این کارو کردم اون موقع جلسه ای 5تومن می دادم هرجلسه نیم ساعت. کلا 12 جلسه رفتم. پیش دکتر اسکندری می رفتم تلفنش هست: 66415018 روزای زوج 5-7 شب
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
عزیزم من تجربه خودمو میگم من 80 کیلو بودم با قد167 رفتم طب سوزنی همراهش یه رژیم هم بهم داد ولی من فقط بخاطر رژیم 5 کیلو کم کردم همین فقط با درست خوردن می تونی وزن کم کنی من الان 62 کیلوام فقط با تغییر رویه در خوردنم این بهترین راه حله به نظر من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما من اصلا رژیم نگرفتم. من عاشق چیپس بودم اما سوزن می زدم حالم بهم می خورد ازش. سس مایونز هم دیگه نمی تونستم بخورم. اشتهام کلا خیلی کم شده بود واسه همین خود به خود لاغر شدم
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2731