2737
2739
من این ماه برای اولین بار دارو گرفتم . ده تا دونه لترزول از روز سوم تا هفتم و دوتا امپول سینال اف روز هشتم و نهم. و روز یازدهم سونو واژینال شدم سمت چپ کاملا خالی بود و سمت راست یه دونه فولی ۱۶ که دکتر گفت باید بیشتر باشه تا بارور بشه و روی این ماه حساب نکن و امپول hcg داد تا روز دوازدهم یعنی دیروز ظهر دوتا با هم تزریق کردم. از دیروز یه کم زیر دلم درد میکرد اما امروز شدید درد دارم خیلی معذرت میخوام واژنم انگار واره میترکه. من واقعا به فولی ۱۶ امید نداشته باشم؟
عزیزم دردی که داری یعنی تخمک داره آزاد میشه انشالله که این دردا نی نی برات بیاره
کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نمیشه قطعی گفت به فولی ۱۶ امیدی نیست اما خب اگه تعداد و سایز بیشتر بود بهتر میشد احتمالش پایینه ولی صفر نیست
آره هرروز حدود یک و نیم میل رشد داره احتمالا با سایز حدود۱۸آزاد میشه
2740
آمپول بزنی حتما آزاد میشه باهرسایزی که باشه ان شاالله که رشد می کنه امیدت به خداباشه اقدام.کن
اعتقادداشتن به خدا کافی نیست ....به خدا باید اعتمادداشته باشی....اعتمادیعنی باوراینکه خدا کاری رو می کنه که درسته💖💖💖💖 این بهارفقط یک اتفاق خوب کم دارد اتفاق خوب زندگی من رخ بده 😍😍😍😍
عزیزم فولیت امروز کم کم به 18رسیده ،خیلیم خوبه حتما امشب و فردا شب رابطه داشته باش،بعد رابطه هم بالش بزار نیم ساعت بمون همونجور اگرم اذیت نمیشی اصلا بلند نشو بخواب تا فردا
از کنار مقبره ای میگذشتم که روی آن نوشته بود: اینجا آرامگاه مردی راستگو و سیاستمداری بزرگ است این اولین بار بود که می دیدم 2نفر را دریک قبر دفن کرده اند. « وینستون_چرچیل»
2706