2733
2734
سلام من خواب های زیادی میبینم از کدومشون بگم هاااا نمونش دوستم یه ماهپیش خواب دیده که مادربزرگم که فوت کرده هست به جفتومون سیب قرمز میده من اولش نمیخورم ولی به اسرار دوستم نصفشو میخورم نصفشو میندازم دووووور ولی دوستم کامل میخوره که دوستم باردار نیس
نمیدونم والله برا ما که هیچیش خوب نبود حالا بهمون داد چی شد نکنه خدای نکرده اینم قرار از دست بدم یا اینکه معجزه بشه و سونو اشتباه کرده باشه و پسر رو دختر گفته شنیدم سیب یعنی دختر ولی میگفت تو خواب نصفشو به زور میخوری و نصف دیگشو میندازی!!!!!!!! شوشو سر پسر قبلم میگفت همش با عموش که پسر داره میریم جایی اینبارم همین خوابو دیده ولی دختر گفت!!!!!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
معلومه دیگه تونصف سیب و به زور خوردی یعنی اینکه دلت دختر نمیخواد وهیچ جوره راضی به رضای خدا نمیشی.عزیزم بیشتر از بیستا تایپیک زدی که شاید سونو اشتباه کرده باشه.یکم اعتقاد داشته باشه
خدا جون ممنون برای همه چیزم 
2738
msad جان درسته که خدا یه پسر بهت داد ولی ازت گرفت ولی خدا رو شکر کن که الان بارداری ... ناشکری کردن هیچی رو تغییر نمیده ! منم با کلی رژیم و کیت و اینا اقدام کردم و بچه دوم رو پسر میخواستم . بازم دختر شد ...ناشکری کردم از دست دادمش ... دوباره اقدام کردم و باردار شدم بازم سقط شد حالا میگم خدایا غلط اضافی کردم ...ببخش منو و ازم بگذر
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
بعد بلاخره من نفهمیدم شما آقایی یا خانوم ؟ قبلا توی تاپیک تعیین جنسیت و رژیم واینا که می اومدی ، میگفتی همسرت بارداره و سقط کرده و چطوری کیت بزنه و اینا !!!!!
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]