2737
2734
سلام دوستان میخاستم بدونم برا خرید پاییزه و زمستونه کی بیام تهران که جنس اورده باشن راستش بار اوله داریم میایم ادرس خانه معلم برا اقامتمون کسی بلده؟ میخام برم بازار بزرگ یکم راهنماییم کنید که برا کیف وکفش کجا برم قیمت مناسبماننو و پالتو از کجا بخرم؟ یه پسر دوساله هم دارم که خرید داره
خدایا دلم معجزه میخواهد از آن معجزه هایی که به هنگامه ی وقوعش "خدایا دوستت دارم" خدایا شکرت" میان هق هق ِ گریه هایم گم شود خدایا دلم معجزه میخواهد معجزه ای در حد "خــــــــــدا "بودنت...

ینی هیچ کس نیس کمکم کنه
خدایا دلم معجزه میخواهد از آن معجزه هایی که به هنگامه ی وقوعش "خدایا دوستت دارم" خدایا شکرت" میان هق هق ِ گریه هایم گم شود خدایا دلم معجزه میخواهد معجزه ای در حد "خــــــــــدا "بودنت...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
میخام تو مهرربیام که بتونم زمستونه هم بخرم

یه خانه معلم تو خیابان کاشان هست من دیدم فکر کنم وارد تهران که شدی نزدیکترین بهت باشه
صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.
2740
مرسی سپیدار به بازار هم نزدیکه

جنس زمستون آخری پاییز میاد توی مهر حراج تابستانی می خوره یه سری جنس پاییزه برای بچه چهار راه جمهوری و خیابان بهار خوبه بازار بزرگ عمده داره تک نمی دن بچه گونه رو پالتو هم خیلی جاها می تونی بری ولی فکر کنم تا هوا سرد نشه فروشش بطور جدی شروع نمی شه کیف وصفش هم سپهسالار هم بهارستان هم هفت تیر می تونی بری هم پاساژ رضا نزدیک بازار بزرگ داخل بازار قسمت عمده فروشی های کیف بعضی ها تکی هم می دن من خودم برای مانتو خیلی جاها رفتم پاساژ رضا مانتو هاش از نظر قیمت مناسب امام زاده حسن هم خوبه تنوع کیف و کفش و مانتو زیاد داره

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)