2737
2734
عنوان

سونو ان تی دادم تیغه بینی تشکیل نشده کمک کنید توروخدا طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15826 بازدید | 54 پست
خیلی ممنون از دلگرمیهاتون

اكسير جان سلام

اگه هنوز مياي ني ني سايت بگو نتيجه نبود تيغه بيني چي شد منم مشكل شما رو دارم و الان سي هفتم و امينو شدم سالم بوده ولي دكتر گفت يك درصد بچهاي سالم تيغه ندارند😔

اكسير جان سلام اگه هنوز مياي ني ني سايت بگو نتيجه نبود تيغه بيني چي شد منم مشكل شما رو دارم و الان ...

واقعا؟؟؟ وای منم دیروز سونو دادم گفت تیغه تشکیل نشده خیلی نگرانم تازه گفت یه مشکل قلبی کوچیک هم هست ولی هفته 16 بیا مجدد بررسی بشی. ولی  همون دیروز آزمایش سل فیری هم دادم. نی نی شما چطور شد؟ ایشالله بسلامتی دنیا اومده باشه و الان کنارت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=66674888]میشه یگید چی شد اخر [/QUOT😢😢😢😢

سلام خانومی. من الان دو روزه نی نی ام رو سقط کردم متاسفانه. تو 18 هفته هم اکو قلب دادم که گفتن تترالوژی فالو شدید داره و دیگه پزشکی قانونی مجوز سقط رو یه روزه صادر کردن و خاتمه بارداری. انشالله برای کسی پیش نیاد و همه بچه ها سالم بدنیا بیان. 

[QUOTE=66674888]میشه یگید چی شد اخر [/QUOT😢😢😢😢 سلام خانومی. من الان دو روزه نی نی ام رو سقط کرد ...

مشكل قلبي داشت؟من خداروشكر هم امينوسنتزم سالم بود هم پسرم الان سالمه الحمدلله

مشكل قلبي داشت؟من خداروشكر هم امينوسنتزم سالم بود هم پسرم الان سالمه الحمدلله

خدا رو هزار مرتبه شکر. الهی سالم و سلامت باشه گل پسرت.

منم سر پسر اولم آمینوسنتز دادم خدارو شکر مشکلی نبود الان هم داره از دیوار راست میره بالا.

ولی دومی متاسفانه مشکل قلبی داشت هم آزمایش سل فری مشکوک به سندروم دان بود. که دیگه بخاطر مشکل قلبی جدی که داشت کار به آمنیوسنتز نکشید.

مال جنین من هفته ۱۲ روئت نشد هفته ۱۶ اندازه آش حداقل بود که دکترم سلفری پیشنهاد داد انجام دادم جواب ریسک پایین بود ولی بازم استرس دارم میگم نکنه آزمایش اشتباه باشه کسی بوده جناق بینی جنینش لب مرز باشه ولی سالم دنیا بیاد

2738
مال جنین من هفته ۱۲ روئت نشد هفته ۱۶ اندازه آش حداقل بود که دکترم سلفری پیشنهاد داد انجام دادم جواب ...

شما نی نی ات بدنیا اومد سالم بود؟

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نگران نباشید تیغه بینی فاکتوری نیست که به تنهایی ارزش داشته باشه و مطمئن باشید تا هفته هیجده تشکیل میشه مال من هفته ۱۶ چهار بود هفته ۱۸ شش بود و نرمال منم کلی استرس داشتم ولی الکی بود همش

2706