2733
2734
سلام بچه ها پنج شنبه سونو ان تی و آز غربالگری دادم توی نسل امید 12 هفته بودم بهم گفتند استخوان بینی تشکیل نشده ،کسی بوده بچه اش اینطوری باشه ولی سالم بدنیا بیاد؟دارم از استرس میمیرم کمک کنید.
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یعنی بهت گفت تیغه تشکیل نشده ؟ یا هنوز زوده برای تشکیلش ؟
نگران نباش هنوز اوله بارداریه همه چیش تکمیل میشه گلم
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2728
مرسی بچه ها یعنی ممکنه تشکیل بشه؟بهم گفت باید جواب آزت رو با سونو با هم مشاهده کنیم مکمل هم دیگه اند ولی تیغه بینی تشکیل نشده
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
2738
تو اینترنت سرچ کردم گه تیغه تشکیل نشده باشه نشانه سندرم داونه خیلی نگرانم همش دارم گریه میکنم میترسم آخه برادرشوهرم هم عقب مانده ذهنی هست
ایشالا میشه نگران نباش عزیزم هنوز خیلی وقت داره نی نی تا تشکیل بشه
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
سون ان تی خیلی جالب بود تازه پس از این سونو یه حس عجیب مادر شدن دارم چون تمام جزییات جنین رو میتونی ببینی بهم گفت که نی نی پسره ولی همش دارم غصه میخورم که نکنه مشکلی داشته باشه برام دعا کنید بعد 7 سال باردار شدم
2706