2737
2734
دوستم شوهر داره و یه بچه سه ساله به گفته خودش الان یکماه با یه پسری آشنا شده ک از اقوام شوهرشه
برای شفای امیر پارسا 4ساله ................ صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهش گفتم فرامش کن و دیه اس نده اما به دلایلی که خودشم نمی دونه ارتباطشون ادامه پیدا کرده تو این مدت فقط توی واتساپ باهم پیام رد و بدل می کردن و الا رابطه دیگه ای نداشتن
برای شفای امیر پارسا 4ساله ................ صلوات
2740
اگه ادامه بده رابطشون فقط محدود به واتساپ نمیشه پس باید همین الان تمومش کنه
نـــــه تـــــکپر میخوام نــــه عشق دو آتـــــیشه.... فـــــقط روزای خندیدنامو پس بدید....هــــمین
اگه رابطش فقط در همین حد بوده سریع کاتش کنه تمام برنامه های گوشیشو پاک کنه سرشم مشغول کنه .. ار سرش می افته
عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
فکر کنم دوستت میخواد کات کنه اما میترسه اگه اینکار رو کنه اون پسره بیاد پیامهاش رو رو کنه و ازش باج بگیره یا آبروش رو ببره اگه اینطوره بهش بگو نترسه، واسه اون پسر هم اعتراف به رابطه با زن متاهل خیلی جرم بزرگیه... فقط سعی کنه دیگه اصلا جوابشو نده یا گفتارش رو اول رسمی کنه بعد کات کنه
باید جای من باشی تا حس کنی....چقدر سخته عشقت بلرزه صداش //// ببینی چطور حاضری جونتو....بدی تا یه رویا بسازی براش
2706