2733
2734
اول اینکه اگر با آژانسی کار کردین که ازش راضی بودید لطفا معرفی کنید و در مورد خرید در آنتالیا از کجا خرید کنیم که با این وضع دلار هم بشه خرید کرد هم خوب باشه و اینکه مثلا نمایندگی هایی مثل آدیداس و ازین قبیل قیمتشون به نسبت ایران چطور بود؟
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اول ازهمه سلام....اولین کاریکه میکنید به یه اژانس معتبرزنگبزنیدیه لیست از هتل های مطابق بابودجتون از سه تاپنج ستاره بپرسیویادداشت کنید....من نظرم رو هتل های5ستاره هست...برید تواینترنت اسامی هتل هارو بزنید ببینید کدوم باسلیقتون جوره...بعدبه چندتااژانس زنگ بزنیدوقیمت بگیرید باارزونترین قراردادببندید...بعدش پولاتون از صرافی تبدیل به لیرکنید چون دلاربردن اونجا به ضرره...البته جاهای دیدنیشو مثلا تورکشتی باید دلاربدید مقداری هم دلارببرید....من هتل های پیشنهادیم بهتون هتل دلفین دیوا....هتل راماداریزورت لاراو توپکاپی وو کرملین پلاس هست تو لارا هستن نزدیک مراکز خریدن ساحل خوبیدارن ویه چنتایی پاساز براخرید نزدیکشونه که مناسب خرید سوغاتی ومصرف روزانست از5لیرتا20لیرداره...
براخرید هم تراسیتی قیمتاش خوبه...مارک انتالیا باید بگردی طبقه بالا ارزونتره...نمایندگیابیشترتو مارک انتالیاست...مارک برشکا واقعا قیمت عالی داره و تو تراسیتی هم شعبه داره تو مارک انتالیا هم داره....معرکست...
2738
اگه اهل دیسکو هستید دیسکو جیلا عالیه فقط ازتورلیدرتون نخرید چون قیمت اصلی دیسکو 15تا20دلاره. لیدرامیدن بهتون 60تا80دلار...خودتون نمیتونید تهیه کنید ولی بیرون از هتل پلال هست ازونابخرید به صرفست
تورکشتیکه رفتید حتما ضدافتاب ببرید بالباس اضافه ومایو چون کف پارتی دارن خیس میشید...ونگه میدارن تودریاشناکنید...ولی از م ش ر وب ا ت کشتی نخورید همه میارن بالا چون گرمازده ودریازده میشید...
دوستان اطلاعاتتون رو در رابطه با سفر به آنتالیا اینجا هم لطفا به اشتراک بذارید http://www.aroosbano.com/showthread.php?tid=851&pid=2857#pid2857 ممنونم
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
سلام مینا جان مرسی از توضیحاتت من یکی از دوستام رفته هتل اورنج کانتی خیلی راضی بوده فقط تو منطقه کمر بوده، به نظرتون منم اونجا برم یا تو منطقه لارا دنبال هتل باشم ؟ هتل کنکورد چطوره؟
دنیاجان اورنج کانتی هم هتل خوبیه...ولی لارا خیلی نزدیکه شهره بهتره...دسترسی خوبی داره....تولارا اتوبوس توی ایستگاه میادمیبره مراکزخرید فقط بادولیر ولی جاهای دیگه چون دورتره پس گرونتره
2706