2733
2734
عنوان

♥مرگ آرزو ها♥

382 بازدید | 10 پست

امروز ۲۴روزه که دیگه ندارمش و تکون هاش و احساس نمیکنم وقتی از شهرمون رفتم کرمانشاه امید به این داشتم که وقتی سنو میدم بگن اشتباه تشخیص دادن و بچت سالمه از ساعت هشت صبح منتظر دکتر موندم و حالم خوب بود و امید داشتم دکتر ساعت شش بعد از ظهر اومد وقتی رفتم واسه سنو با بی رحمی تمام گفت بچت برات نمیمونه گفت بچت قلبش کشیده شده سمت راست روده هاش تو قفسه سینش دیده میشن و ختم بارداری داد به خدا قسم نی نی هم با شنیدن حرفاش به شدت تکون میخورد نمیخاست بمیره با برگه دکتر رفتم بیمارستان امام رضا و بستری بشم تکون که میخورد میمردم و زنده میشدم ضربان قلبش منظم میزد باز هم امید داشتم به معجزه که چیزیش نشه و به دنیا بیاد بگن همشون اشتباه کردن مثل دیونه ها تا صبح گریه کردم صبح که شد پرستار اومد یه قرص بهم داد واسه زایمان و دردم شروع شد چون پول نداشتم سز شم مجبور شدم طبیعی زایمان کنم...

ای فلک آسودگی در سرنوشت ما نبود؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کی درد زایمان و کشیده میدونه چی میگم ولی درد قلبم بیشتر بود از خدا خواستم بچم و بهم بده ازش خواستم دلمو نشکنه بچم که به دنیا اومد گریه کرد وزنشم خوب بود دکتر گفت بهم حالش خوبه نگران نباش و بردنش nisi به خدا که از همشون زرنگ تر بود نی نیم به امام حسین بازی میکرد در صورتی که بقیشون هیچ حرکتی نداشتن منو بردن بخش زنان اونجا میدیدم مامانا شیر میدن به بچه هاشون حالم بد میشد همش دعا میکردم دکتر اطفال که ببینه بگه عمل میشه میرفتم پول قرض میکردم ماشینمون و میفروختیم فقط زنده میموند شب وقتی که من دست به دعا بودم خدا بهم خندیده بود چون نی نی و ازم گرفته بود و من خبر نداشتم 

2731

صبح فقط امید داشتم دکتر بره ببیندش ولی نی نی من دیگه نبود فقط یازده ساعت زنده بود میدونین به چی فکر میکنم به اینکه فتق دیافراگم که خیلی نادره چرا باید واسه نی نی من اتفاق بیفته چرا توی سنو ها مشخص نبود اخه چرا باید واسه من اتفاق بیفته به همون خدایی که بچمو برد هر گناهی هم کرده باشم تاوانش این نبود با عشق کلی وسیله براش خریدم میخاستم عید باهاش برم بیرون ولی خدا نخاست خوشی منو ببینه 

الهی که هیچکس حالش مثل من نشه این روزا فقط کارم شده گریه ارزو موند رو دلم که بغلش کنم بهش شیر بدم چقدر دوس داشتم لباساش و عوض کنم ببرمش حموم ارزو های کوچیک شاید بخندید بگین دیونست به خدا قسم ارزو داشتم سالم نباشه ولی بازم خدا بهم بده بچمو بچم نمیخاست بمیره احساسش میکردم

الهی که هیچکس حالش مثل من نشه این روزا فقط کارم شده گریه ارزو موند رو دلم که بغلش کنم بهش شیر بدم چق ...

گریه کن گریه قشنگه ...گریه سهم دل تنگه... تا میتونی گریه کن اما بعدش قدبکش بلند و استوار

گریه کن گریه قشنگه ...گریه سهم دل تنگه... تا میتونی گریه کن اما بعدش قدبکش بلند و استوار

ای کاش منم باهاش میمردم خدا اگه میخاست بگیرتش چرا دادش

ای کاش منم باهاش میمردم خدا اگه میخاست بگیرتش چرا دادش

دنیا و طبیعت هیچوقت عادلانه نیست کارش که بگی چرا؟ ... تحمل کن... تنها نیستی هر کسی به نوعی داره درد میکشه... از ما این لحظه هیچ کاری بر نمیالد که ارومت کنیماما تا میتونی گریه کن... تا سبک شی عزیزم تا ماهها ممکنه اشکت جاری بشه ... طبیعیه ...

دنیا و طبیعت هیچوقت عادلانه نیست کارش که بگی چرا؟ ... تحمل کن... تنها نیستی هر کسی به نوعی داره درد ...

اره راست میگی همه درد داریم هیچکس بدون غم و مشکل نیست ولی هر کسی فک میکنه درد خودش از همه بیشتره واسه همینه دل اروم نمیگیره

اره راست میگی همه درد داریم هیچکس بدون غم و مشکل نیست ولی هر کسی فک میکنه درد خودش از همه بیشتره واس ...

اره دیدی هر جاییمون درد بگیره میگیم بدتر از این درد دیگه نیست... سردرد دندون درد .. دلدرد... در لحظه فک می کنیم بدترین درد دنیا همونیه که ما دچارشیم... اما بدتر از اونم هست ... الانم شما غیر از جسمت روحت درد می کنه ... مراقب خودت باش ... دوست داشته باش خودت ور ... و از ذهن و افکارت بخواه بیشتر این تن و روان رنجور رو آزار ندن... از بالا به این جسم زخمی .و روح آسیب دیده نگاه کن... تو اشل کوچکتر خدایی ... پس خدایی کن برای خودت ... تنت رو و روحت ور در آغوش بگیر.. گریه کن اما دلداری هم بده به خودت به روانت ... بذار سرش گرم شه به چیزهای دیگه ... به دلخوشیهای کوچیک به قد نوشیدن یک چای تو هوای سرد به قد یک خواب عمیق... به قد هر چیزی که فاصله میندازه بین گریه هات ... انتخاب کن رها شدن از رنج رو ...نه غرق شدن و فنا شدن در رنج