2733
2734
عنوان

رزرو ایران خودرو قرعه کشی بهمن ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 16442 بازدید | 128 پست
عزیزم یادته چند روز طول کشید تا اعلام کردن برنده شدی؟ براتون پیامک اومد یا تو سایت چک کردی؟ من هم ...

فروش فوق العاده بودم،اول تو سایت زدن یک ساعت بعدشم برام پیا اومد،از وقتی ثبت نام کردم تا نتیجه آخر اعلام شد حدود بیست روز شد و تو این مدت سه بار پیامک اومد که منتظر تایید نتایج از ثبت احوال هستیم

فروش فوق العاده بودم،اول تو سایت زدن یک ساعت بعدشم برام پیا اومد،از وقتی ثبت نام کردم تا نتیجه آخر ا ...

احتمالا طرح مادران یا جوانی بودین که میخاستن استعلام بگیرن

درسته؟

من الان رزرو ام ولی ثبت نامی عادی بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احتمالا طرح مادران یا جوانی بودین که میخاستن استعلام بگیرن درسته؟ من الان رزرو ام ولی ثبت نامی عاد ...

بله من طرح مادران بودم،برنده اول سه تا چهار روز کاری برای تکمیل وجه فرصت داره و اگه نتونه تکمیل وجه کنه شما برنده دوم میشین،من تا حالا هر کسی که رزرو بوده دیدم که برنده شده

2731
من میترسم برداشت کنم با اینکه اپراتور گفت میتونید برداشت کنید

شما با ایران خودرو تماس گرفتید؟ من که هرچی زنگ زدم کسی جواب نداد. دیدم توی سایت میگن بعضیا حتی دوماه اسمشون توی رزروی بوده بعدم برنده نشدن دیگه برداشت کردم. 

میخاستم مابقی اش اگه برنده نشدم سکه. بخرم اینم بلاتکلیف شدیم

خدایا شکرت😍
شما با ایران خودرو تماس گرفتید؟ من که هرچی زنگ زدم کسی جواب نداد. دیدم توی سایت میگن بعضیا حتی دوماه ...

من ب شماره ۸۸۲۷ تو سایتش بری زده اونجا زنگ زدم اونیکی ک اصلا ج نمیدن

2706