2733
2739
من مسافرت رفتن رو خیلی دوس دارم اصلا اهل پس انداز نیستم ...درآمد شوهرمم خداروشکر بد نیس..خونه از خودمون داریم ماشینم داریم ....۷ سال عروسی کردیم یه دختر ۱ سال و نیمه هم دارم ...۲ بار پشت هم یعنی به فاصله ۶ ماه رفتم مسافرت خارج الانم میخوام برم مجدد...همه خانوادم صداشون در اومده که چه خبره هی میری سفر پولت رو پس انداز کن ...فکر پیریتون باشین و از این حرفا ...از دیروز همش استرس گرفتم سر درد دارم ..لطفا راهنماییم کنین کارم اشتباه یعنی?
والا ما هم خونه خوب داریم و هم ماشین خوب و هم پس اندازی که داریم خونه دوم می خریم ولی تاحالا مسافرت خارج نرفتیم یعنی شوهرم اهلش نیست ولی من دوست دارم در حد متعادل خوبه ولی فکر کنم شما زیاده روی کردین
حق با خانوادته خوبدسفرای داخلی برو کم خرج تر میشن هر چن سال برو سفر خارجی یا سالی یه بار اونا واسه اینده خودتون میگن اگه براشون مهم نبودی هیچ وقت این حرفو نمیزدن
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واااای استرسم بیشتر شد...البته شوهر من کار برا خودشه شرکت خدمات اینترنتی داره...نمیدونم دارم دیونه میشم همش میگم اینبار آدم میشم ولی باز کارای اشتباهم رو تکرار میکنم
2738