2737
2739
عنوان

راهنمایی در مورد زودپز تفال

6294 بازدید | 14 پست
دوستان من تازه زودپز تفال مدل کلیپسو پلاس خریدم میشه طرز استفاده شو بگین و غذاهایی که توش میپزین و مدت زمانشون .... ممنون

قسمت نشد مامان محمد یاسین باشم محمدم به رویاهام پیوست ... خدایا چطوری دلت اومد   

دوستان خواهشا بیاین توضیح بدین من میام میخونم فکر میکنم توصیه هاتون به درد خیلی ها بخوره پس دریغ نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
عزیزم معمولا من برای گوشت تا اون نقطه برجستگی زودپز آب میذارم بعد یک ساعت دوباره چک میکنم اگر نپخته بود دوباره میذارم سرگاز واسه گوشت باید دکمش بره روی طرز کار با گوشت واسه سبزیجات مثل هویج و کرفس و... باید روی سبزی بذاری وقتیم پختت تموم شد چون قفله باید دکمشو بیاری روی بخار که بخارش بره بعد که کامل خارج شد خودش اتوماتیک وار از قفل در میاد و دکمه در زودپز که بالاش هست رو فشار بده درش باز میشه.. خیلی کار باهاش راحته عزیزم
وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
مرسی دوستای خوبم که جواب دادین راستش یه دفترچه داره که چند صفحه هم فارسی توش هست ولی زیاد توضیح نداده

ببخشید بلد نیستم عکس بزارم از اون زودپزاییه که دسته شو میاری بالا قفلش باز میشه و یه تایمر روش هست

نانا جان راستش من میترسم از زودپز اینم بخاطر اینکه بچه کوچیک دارم گرفتم تو وقتم صرفه جویی بشه

2706