2703
2553
عنوان

ایا خوردن انار زیاد در بارداری باعث تیرگی رنگ پوست نوزاد میشود

| مشاهده متن کامل بحث + 153481 بازدید | 76 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم کلی انار ترش خووووردم....الاانم نینی یک /نیم ماهم سبزه هست با اینکه روز اول سفیییده سفید بود
آدمها برای هم سنگ تمام میگذارند اما نه در وقتی که در میانشان هستی نه.... آنجا که در میان خاک خابیدی، سنگ تمام را میگذارند و میروند....
منم خیلی انار خوردم و رب انار و آب انار. از قبل بارداریم تا اخرش و با اینکه من و شوهرم گندمی هستیمپسرم خیلی خیلی سبزه شده. هرکی بهم میرسه میگه چرا پسرت اینقدر سبزست. چند نفر هم تا حالا بهم گفتند مگه انار خوردی که بچت این رنگی شده.
نمیدونم ولی اگه از قبل شنیده بودم نمی خوردم.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......
سلام بچه ها یادتونه قبلااین تاپیکو زدم .... حالا دخترم 11 ماهشه ... مثل برف سفیده ..... طوری که هر کی میبینه میگه چقدر این دختر سفیده ......... اومدم بگم که بهتون اطلاع داده باشم .
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2714
سلام مامان اتنا جان

پسر منم که دنیا اومد سفید سفید بود و تا حدود 15 روزگی اش سفید بود البته چهره اش از 15 روزگی شبیه من شده داره تیره میشه و من خودم گندمی هستم الان دوماه و نیم ش هست و هنوز گندمی هست من همش دعا می کنم که شاید دوباره شفید بشه چون شوهرم سفید وبور هست
می خواستم سوال کنم پوست دختر نازت از کی شروع کرد به روشن شدن؟؟؟؟
2706