2737
2739

جارو شارژی بوش خریدم سامسونگ فرستادن 

بسته بندی همونم باز شده بدون بدون محافظ بدون دفترچه 

میترسم اونم روشن کنم خراب باشه 😭

چطوری این پولا رو میخورن؟ ۶.۹۰۰.۰۰۰ تومن هم پول گرفتن ازم 

الانم شماره ام بلاک کردن

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه کلاه نزاشته چون از مرز میارن این مدلیه البته باید همون بوش رو میفرستاد احتمالا نداشتن که اینو فرس ...

خب نداشتن باید میگفتن ایشون بوش خواستن نه سامسونگ 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

آدرسشو دارم ولی شوهرم قبول نمیکنه این همه راه رو بریم

البته تو پیج اینسناشون گذاشتن نمیدونم درسته یا نه

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
نه کلاه نزاشته چون از مرز میارن این مدلیه البته باید همون بوش رو میفرستاد احتمالا نداشتن که اینو فرس ...

عزیزم میگم بدون دفترچه است معلومه که دستکاری شده

محافظ نداره همینطوری انداختن تو چعبه

2740
با ی شماره دیگه بزنگ بگو نمیخام پولمو پس بدین هفت تومان پول مگه کمه ی عکس بزار  

الان با یه شماره دیگه زنگ زدم جواب داد گفت به اونیکی خطمون زنگ یزن اونم جواب نداد 

عزیزم میگم بدون دفترچه است معلومه که دستکاری شده محافظ نداره همینطوری انداختن تو چعبه

نه عزیز من کلا مدلشون همینه چون قاچاقه خواهر من ده سال پیش اونجا تلویزیون خرید هیچی نداشت اما هنوز آخ نگفته مارک ال جی بد به  دلت راه نده فکر کنم بار اوله خرید کردی ؟؟؟مشکلی نداره مطمئن باش ولی مارکش رو میخای عوض کنی حق داری گرچه من بودم همینو میچسبیدم 

بچه ها الان باز کردمش این استفاده شدههههه

این درسته ولی طمع کرده دیگه الیته سامسونگ بهتر از،این بوش الکی ها هس 

بله خب باید هر چی مشتری سفارش داده اونو بفرستن 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2706