2733
2734

سلام دوستان

شوهرم از دوسال پیش درد سیاتیک گرفت ولی خب خفیف بود تا دوماه پیش خیلی شدید شد جوری که ۵دقیقه هم نمیتونه روپا وایسته😢😢خیلی غصه میخورم براش🥺🥺 دارومسکن و آمپول کورتون تاثیر نداشته، فیزیوتراپی میترسه بره بدتر بشه چون یه ذره حرکات تو خونه انجام داد بدتر شد، بسختی میره سرکار ،میاد میفته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خب چرا نمی بریدش متخصص اورتوپد یا جراح مغز و اعصاب؟

البته بگم قبلش خوب پرس و جو کنید که دکتر خوب پیدا کنید. در ضمن اگه دکتری گفت عمل جراحی... برید پیش دو سه تا دکتر دیگه و عمل رو بذارید برای آخرین چاره.

من سیاتیک داشتم طوریکه نمیتونستم راه برم و تا بیهوشی میرفتم. چند روز خوابیدم و کمربند طبی خوبی پیدا کردم بستم.  مشکلم حل شد. اگه با استراحت مشکلش حل نشه حتما پیش متخصص خوب ببرید

آقا هستم... اما چرا اینجام؟ آقا میخوام رُمان و ترانه بنویسم. باید اینجا به مکالمه ها و چت ها دقت کنم. خیلی خیلی واسم مهمه. پیج ترانه من تو اینستا: hamid.davit
2738
خب چرا نمی بریدش متخصص اورتوپد یا جراح مغز و اعصاب؟ البته بگم قبلش خوب پرس و جو کنید که دکتر خوب پی ...

متخصص دوتا بردیم،یکی گفت فیزیوتراپی   یکی دیگه کاملا برعکس گفت استراحت مطلق!

متخصص دوتا بردیم،یکی گفت فیزیوتراپی   یکی دیگه کاملا برعکس گفت استراحت مطلق!

ممنونم

بله خوب شدم

به نظر من استراحت مطلق بهترین راهه. من خودم یه کمربند از داروخانه گرفتم و انتهای کمرم بستم. اما شاید جای بستن شوهر شما فرق کنه. اینو باید پزشک بهتون بگه.

البته من دو سال بعدش هم سیاتیک گرفتم و به جای اون کمربند از یه کمربند نظامی که بهش فانسخه میگن استفاده کردم.

درمانش فقط و فقط استراحته. فکر کنم یه هفته تا ۱۰ روز کافی باشه. حتما با دکتر خوب و حاذق مشورت کنید. بقیه متاسفانه هر کدوم یه چیزی میگن.

آقا هستم... اما چرا اینجام؟ آقا میخوام رُمان و ترانه بنویسم. باید اینجا به مکالمه ها و چت ها دقت کنم. خیلی خیلی واسم مهمه. پیج ترانه من تو اینستا: hamid.davit

ازن تراپی رو حتما امتحان کنید خیلیییی عالیه

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
ممنونم بله خوب شدم به نظر من استراحت مطلق بهترین راهه. من خودم یه کمربند از داروخانه گرفتم و انتها ...

خیلی ممنونم از توضیحاتتون،این دو روز تعطیبی گفتم استراحت مطلق بشه اگه دیدیم اثر داشت هفته دیگه کلا نره سر کار هرجور هست...

2706