2726
اتفاقا منم دنبالشم .امروز رفتم بیمه اقتصاد نوین.بستگی به بودجه خودتون داره .مثلا اگه سالی ا میلیون بتونین بذارین یعنی ماهی نزدیک 100000تومان.بیمه عمر میشه و بعد 20 سال 180 میلیون بهش میدن که البته 20 میلیونشو خودت دادی.ولی بیمه نوین یه طرح جالبی داشت که هر سال پول میدی ولی سالی 10 درصد اضافه تر که با سال اول 500000 تومان برا ما حساب کرد بعد سی سال نزدیک 500 میلیون شد ک البته از سال دهم رمای بالا باید پرداخت کنی که برا ما سنگینه
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با سلام به همه پدران و مادران
بنده امیر مسلمی مشاور و نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد هستم.
پیشنهاد بنده در مورد بهترین سرمایه گذاری برای فرزندان دلبندتان بیمه عمر بیمه پاسارگاد هست.
اگه اطلاعات بیشتری در مورد بیمه عمر وتامین آتیه بیمه پاسارگاد میخواهید می توانید با شماره تلفن های 3197174_0912 و 3197174_0919 ویا 8500640_0935 تماس حاصل فرمایید.
ضمنآ با خرید بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد از نمایندگی ما از شرایط و مزایای استثنایی و تخفیفات منحصر به فرد ما برخوردار شوید.

www.bimepasargad.mihanblog.com

خرید بیمه نامه از ما = تخفیفات و مزایای عالی+ خدمات و مشاوره رایگان
بیمه عمر فرزندان فقط با ماهیانه حداقل 30 هزار تومان 021-88590831 ----- 09123197174

سلام وقت بخیر

مطمئنا مامان یا باباهایی این مطلب رو میخونن که اینده بچه و عزیزشون رو دوس دارن.

اما پیشنهاد من به شما:

چندتا نکته که مهمه حتما در نظر بگیرین یکی اینه که هرسال بیمه مرکزی یه سودی رو اعلام میکنه ولی سود مشارکت هر بیمه فرق داره و الان تو بازار بیمه سرمد بالاترین سود رو داده و میده

بیمه سرمد یه سرمایه گذار قئی داره که بانک صادراته. همه جا و همه کس بانک صادرات رو دیدیم و حساب داریم.

بقیه مشاوره رو میخوای میگم اما این جا همش جا نمیشه. شماره مشاوره 09134629403

می خوام پسرم رو بیمه کنم به نظرتون بهترین بیمه کدومه ؟

سلام هانیه مهریان هستم مشاور  بیمه عمر و تامین اتیه پاسارگاد بهترین عمر پاسارگاد هست شروعی کوچکه اما سرمایه ای بزرگ با پرداخت مبلغ فقط روزانه 1000تومن میتونید فرزندتونو بیمه کنید.مثلا بعد از 20 سال 68 میلیئم اندوخته دارید اگر ماهی 50 تومن پرداخت کنید 138 میلیون بسنگی به بودجه خودتون داره 09190183365 تماس بگیرید برای اظلاعات بیشتر.

با عرض سلام و ادب خدمت اعضای محترم کانال آرزوی سالی خوب همراه با سلامتی دارم برای همه عزیزان

تصادفی با این سایت آشنا شدم وقتی دیدم والدین عزیز بخصوص ماردان گرامی اینقدر دغدغه نور چشمی های عزیزشون رو دارن و براشون مهم هست که چگونه فرزندانشون رو به بهترین نحو نربیت کنند مشتاق شدم عضو کانال بشم

من 53 سال سن دارم بازنشته آموزش و پرورش افتخارم این هست 30سال با بچه ها و در کنار بچه ها بودم و معلمی کردم و کاملا به حساسیت والدین نسبت به فزندان اشراف کامل دارم و باعث افتخار مضاعف هست برای اینجانب که در خدمت والدین محترم باشم  09153713561

مدت کوتاهی هست نمایندگی بیمه معلم رو دارم و تا حدودی آشنایی با بیمه زندگی و سرمایه گذاری ( عمر ) آشنایی دارم

همه بیمه خوب هستن مهم اینه که شما والدین محترم به فکر آینده فرزندان خودتان باشید و با بیمه زندگی آرامش را برای خودتان و قدرت را برای فرزندانتان به ارمغان بیاورید چه هدیه بالاتر از این زمانی بچه ها می خوان ازدواج کنند وارد دانشگاه بشند کارآفرینی کنند از طرف شما والدین فرهیخته یک بیمه نامه خوب رو به فرزندشان هدیه بدهند لذا ما در بیمه معلم معتقد هستیم بیمه خوب گرفتن هنر است

و مهمتر اینکه مهم نیست شما از کدوم بیمه استاده میکنید چون همه در یک چهارچوب فعالیت دارند و همه عالی هستند مهم اینکه شما آیندتون رو از الان تامین کنید

آرزوی سربلندی و تندرستی برای همه عزیزان دارم  

میمری نمایندگی بیمه معلم   09153713561

اینجوری که نمیشه هر کسی میاد از بیمه خودش تعریف می کنه چون بازاریاب بیمه هستن ....بی طرف ها بیان نظر بدن بیمه ایران دولتی هست و ترس ورشکستگی مثل بیمه های خصوصی و پریدن پول نداریم کدوم بیمه شرایطش بهتر هست؟

جیگرم بیا بغلم

بالاخره نفهمیدیم کدوم بیمه  خوبه ،اینقدر که خوب از مالِ خودشون گفتند و تعریف کردند ...

یکی بیاد بگه واقعا الان کدومش کمتر میچاپه و کدومش درست و حسابی  واسه آخرش میزاره واسه بچه ها که به چشمشون بیاد ...ماشالله همه جا که خوب دزد شدن و کلاه شرعی میزارن....

2706