2737
2734
عنوان

کاور مبل

833 بازدید | 9 پست
سلامم میخوام برای مبلام کاور بخرم لطفا هرکسی کاور مبل ژلانیتی داره نظرشو بگه و جایی که کاور خوب داره معرفی کنید
می تواندمچم رابگیرد ،اماهمیشه دستم رامیگیرد،خدارامی گویم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شهرستانی ام . کاور ژلاتینی نمیدونم چیه اما من نایلونی گرفتم که هم مبلم شکلش پیداست و هم خاک بهش نفوذ نمیکنه. خیل هم راضی ام. گاهی جای درزهاش میشکافه که دوباره میدوزم. اما مبل هام مثل روز اولشون نو نو هستن.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
من مهمون هم که دارم میان روی همین کاور ها میشینن. خوبیش اینه که هم زیبایی مبلت پیداست و هم اگه چایی یا شربت بریزه بازم مبل کثیف نمیشه. من مامانم میگفت کاور پارچه ای بگیر اما من مخالف بودم. حالا خودش اینقدر خوشش اومده که برای خواهرم هم کاور طلقی گرفته. البته جای دوخت هاش میشکافه اما دوباره من میدوزمشون. ارزشش رو داره
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
مامان منم همیشه میگفت آدم با این کاور طلقی ها اذیت میشه . اما الان کاملا نظرش عوض شده. خودشون میان روش میشینن و هیچ مشکلی هم ندارن. اونایی که میگن اکثرا امتحانش نکردن برای همین میگن. اما مطمئن باش بعدا خوشحال خواهی بود.
2738
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»