2737
2739
سلام دوستای عزیزم.من بین دواسم سارینا وروژین مرددم وبین این دویکی رو میخوام انتخاب کنم ولی واقعا نمیتونم میشه بگین کدوم قشنگتره چون اینقدر فکرکردم خسته شدم.مرسی از همتون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم با روژین موافقم چون دو بخشیه و صدا کردنش راحتتره اگه بذاری سارینا کسانی که صداش میکنن اسمش رو میشکونن و ساری صداش میکنن دختر دایی شوهرم اسمش ساریناست ولی همه ساری صداش میکنن ولی روژین چون دو بخشیه شکسته نمیشه
2742
2740
بستگی داره چقدر به مردم اجازه این حرکت بدی منم اسم دخترم گذاشتم نیکا کسی جرات نداره اسمش مسخره کنه اگه یه زمان پسر داشته باشم یا میزارم نیکان یا رایان اصلا حرف دیگران واسم مهم نیست بجاش به دخترم عزت نفس و اعتماد بنفس میدم که همیشه به اسمش افتخار کنه و بعد ها هیچکس نتونه اسمش جور دیگه صدا کنه
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
وای نسیم بعضیا خیلی الکی همه چیز رو مسخره میکنند من میخواستم اسم دخترمو بزارم وانیا بهم میگفتن وااااااااا نیا یا پانیذ رو میگن: پانیذ یکی از اعضای بدن است بهدیس: میگفتن ساندیس به نظر منکه اهمیت نده رژینا البته قشنگتره
2706