2752
2734
عنوان

چیکار کنم خوشگلتر بشم؟

69588 بازدید | 16 پست
من اوائل ازدواجم موهامو های لایت کردم و با اینکه خیلی خوشگل شدم موهام آسیب دید و از اون موقع که 3 سال میگذره دیگه نه رنگ کردم نه مش.........موهام بی حالت و کم پشت شده و مجبورم مدام کوتاهش کنم که خیلی به چشم نیاد......چون موهام مشکیه مجبورم ابروهامو رنگ نکنم....مدتیه احساس میکنم خیلی چهره م تکراری شده و چون بعد از زایمان صورتم از اون حالت سفتی و پری در اومده یه خرده صورتم تکیده به نظر میاد.......ابروهامو هم اصلا دوست ندارم تاتو کنم ......از همه شما خانومای خوش ذوق خواهش میکنم که کمکم کنید چهره مو از این حالت بیروحی دربیارم و یه خرده عوض بشم........من چشم و ابروم مشکیه یه کم داخل ابروهام خالی و کم پشت شده البته نه خیلی.................مژه هام بلند ولی صاف یعنی حالت خاصی نداره...................دماغم عملیه و سربالا.......لبم که نه قلوه است و نه خیلی نازک-نه کوچیک و نه گشاد!......صورتم تقریبا پهنه .....چونه ام و چاه زنخدانش خوبه............پوستم گندمیه مایل به سفید ........موهام مشکی البته کوتاه و یه خرده هم کم پشت شده ............پیشونیم نه کوتاه نه بلند ...............به خاطر شرایط کاری و ....نمیتونم خیلی بیرون رنگای شاد بپوشم و البته ناگفته نمونه که چادر هم میپوشم ولی توی خونه خیلی راحتم ..............اگه میتونید با توجه به خصوصیات ظاهری من آرایش یا ..........که به من بیاد و یه تغییر اساسی توی چهره م بده رو برام بگین .ممنون میشم.
عزیزم برای موهات برو یه آرایشگاه خوب و مطمئن که اطلاعاتی خوبی در مورد جنس مو و انواع رنگ و آرایش و تعادل سازی صورت داشته باشه . حتما اون میتونه راهنمایی کنه. اگر هم خواستی بهم ایمیل بزن تا آدرس یه آرایشگاه خوب رو بهت بدم که خودش گریموره و خوب راهنمایی میکنه
سلام عسل جوون ایکاش در مورد ارایشت بیشتر میگفتی که چی استفاده میکنی یا نمیکنی

در هرصورت عزیز من پیشنهاد میکم حتما صورتت رو در هفته دوبار بخور بده تا اول از هر چیزی شادابی به پوستت برگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدیث جون پوستم خوبه و مشکل خاصی نداره ولی یه خرده که لاغر شدم و صورتم پر نیست.من خیلی اهل آرایش نیستم ولی همون گاهی اوقات از ریمل برژوا از اینایی که درشون مسی رنگه....پنکیک و رژگونه سیسیل.....سایه فلورمار......رژ لب سیسیل......استفاده میکنم ..همیشه هم ضدآفتابم رو میزنم.....خط چشم هم اصلا بلد نیستم!که بکشم هههههههههههه.
بخور چطور و با چی باشه بهتره؟بعدش چی؟اگه لطف کنی یه مختصر توضیح بدی ممنون میشم.
2731
یه دکتر پوست و مو برو برای تقویت موهات چون حیفه و اگر از این هم کمتر بشه چاره ای نداره مراقبش باش شروع کن به تقویت پوست و موت

اگر دوست داشته باشی میتونی چشماتو خط چشم تاتو کنی که خودم مخالفم ها ولی زیبا میشه
یا توی چشمات مداد مشکی بکشی
چادرهای عربی و جلو زیب دار مرتبی هست و مقتعه های رنگی مثلا" قهوه ای تیرههه و ...
حتما تو برنامه ات ورزش یا نیم ساعت پیاده روی بیا حتی رقص توی خونه را بذار

اعتماد بنفست را زیاد کن که مایه همه چیزهههه
سلام عسل مامان بالاخره پیدات کردم

چرا نیومدی تو کلوب خودمون چرا اینجایی گلم

چه خبرا ؟

عسل جون چطوره ؟

زودی بیا پیشه ما باشه

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
عسل جون بخور واسه منافذ پوست خوبه اونا رو یاز میکنه ویه حالت ابرسان میشه واسه پوست از عطاری بپرسی بهت میده عصاره گیاهایی رو که دوست داری من دستگاه بخور نخریدم اما یه قابلمه کوچولوی استیل دارم توش رو 2 لیوان اب میریزم بعد که جوش اومد عصاره گل سرخ میریزم تووش و میرم زیر پتوو بوی عصاره هم خوبه بد بوو نمیشه پوستم البته بصورت گل خشک هم هست گل سرخ که من عصاره اش رو ترجیح دادم و شنیدم که اکالیپتوسم خوبه اما استفاده نکردم
salam azizam manam mese toam eine to ama khob man raftam az in kolahe masnooyeha ke mese dome asbe kharidam mibandam poshte saram sayehayee khoshrango tarkib mikonam mizanam poshte cheshmam, rimel khili mizanam, rozhe labhayee jigh mizanam va goshvarehayee khili ghashang mindazam. jeloye moham chatri mirizam va toye mohamo majike mo zeitooni mikesham akhe moham meshkiye male khodame ba rojgoone vase khodam gone misazam va az in kara dige. vitamino folik asidam mikhoram
خدایا هزاران مرتبه شکرت که بالاخره منم مادر شدم.
موهاتو extension کن ، یه رنگ قهوه‌ای روشن هم بزن ، همیشه با اوتو مو صاف کن خیلی مرتب به نظر میاد ، ابروتم مدلشو عوض کن یه درجه روشن کن ، قبل از این که آرایش کنی‌ زیر چشت کرم پودر سفید بزن از پوستت روشن تر ، بد آرایش کن ریمل و مداد بکش تو چشت و یه خط با مداد مشکی‌ بالای چشت ، خط چشم سخته با مداد خوشگل تر هم می‌شه, مداد ابرو هم تو ابروت بکش پر به نظر بیاد ، اما مداد خوب بگیر ابروتو خالی‌ نکنه
اولا برای زیاد تر شدن موهات از دم کرده شلتوک برنج هر روز استفاده کن شلتوک برنج را عطاری ها دارند و با توجه به اینکه چادری و کم آرایش هستی می تونی از گریم محو استفاده کنی یعنی برای شما رژ گونه اصل ثابت هست و رژ گونه را همیشه بزن یک رژ گونه ملایم خوش رنگ صورتی یا گلبه ای یا هلویی داشته باش و کمی روی گونه هات بزن همین یک قلم کلی تاثیر مثبت داره ...
یکم ابروهات را با مداد پر پشت تر کن ولی خیلی کم مداد بزن و کم رنگ کار کن فقط همین قدر که قسمت های خالی بروت را کمی بیشتر کنه.
توی چشمات را کمی مداد سیاه بکش ولی نه خیلی سعی کن ملایم و طبیعی آرایش کنی یک خط لب تو مایه های رنگ لب خودت یکم رنگ دارتر با ماندگاری بالا را دور لبت بکش و بعد لبات رو به هم بمال تا محو شه و مشخص نباشه. این جوری زیاد معلوم نمی شه که آرایشی کردی فقط خودت خوب می دونی که به قدر کافی رو به راه شده ای.
زیبایی کامل رو با کلینیک نسیم قیطریه تجربه کنین تو قیطریه کارشون عالیههههههه من خودم اونجا رفتم و به شما هم پیشنهاد میکنم آدرس بلوار ۳۵متری قیطریه بعد از پارک قیطریه 021-22231677 0912-9346080 https://www.instagram.com/lipomatic_nasim/
2706