2737
2734

سلام خانم ها میخواستم بدونم پارک ابی قشم هم مثل پارک ابی کیش هست یعنی سرسره و این چیزها داره برا بچه ها؟ بعد هم سانس خانم ها داره و هم اقایون و ایا از برنامه اش اطلاع دارید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو گوگل یا گوگل مپ سرچ کن عزیزم اونجا کامل میاره

🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿آنقدردردل‌ریختم‌که‌اضافه‌هایش‌از‌چشمانم‌میریزد💫 
2728
2740
حی خوشبحال پولدار که استفاده میکن . دلم خواست .

پول نمیخواد انگیزه میخواد

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
انگیزشو دارم حساب کن از شما ایران پاشی بری قشم فقط انگیزه کافیه ؟!!!!!

من از تهران میرم اگه بخوای کم هزینه بری هم میشه حالا بستگی به خودت داره واقعا

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
چطوری کم هزینه میرین یکم توضیح میشه بدی

ببین خب آدم انگیزه داشته باشه هر ماه یه مبلغی براش کنار میزاره بعدشم با قطار بری خب نهایت 1 تومن پول رفت و برگشت بلیط بدی بقیه پولتم مدیریت کنی یه مسافرت رفتی روحیه گرفتی برگشتی

ببین خب آدم انگیزه داشته باشه هر ماه یه مبلغی براش کنار میزاره بعدشم با قطار بری خب نهایت 1 تومن پول ...

اتفاقا مسافرت دورو با قطار میرم فوبیایی پرواز دارم 

کاربرمرد مرد مرد مرد مرد هستمممم
2706