2752
2734
عنوان

داروی آزیترومایسین هندی

7193 بازدید | 22 پست

دوستان بچم سرماخورده دیشب دکتر واسش دارو نوشته شوهرم واسش گرفت وقتی اومدم خونه دیدم آزیترومایسین داده ولی مثل قبلیا پودر نیس و شربته و روش نوشته هندیه 

از اونجا که دوماه قبل گفتن داروهای هندی جمع شده اینو میترسم بدم به بچم 

کسی اطلاعی داره که بدم یا نه 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

کوآوکسی هندی جمع شد آزیترو مشکلی نداره 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم داد ولی ندادم پسرم جلدش سفید بود

اره اینم جلدش سفیده و شربته کوچیکه و همشو انگلیسی نوشته 

2731
خوب برو یکی دیگه از یه داروخونه نزدیک بخر

اخه چرک خشک رو بخاطر کمبود دارو نمیدن معمولا

عزیزم مطمئنید ؟

بله

اونم ماده موثرش کم تر از دوز بود وگرنه مشکلی نداشت

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
بله اونم ماده موثرش کم تر از دوز بود وگرنه مشکلی نداشت

اخه میگفتن رو کلیه اثر منفی داشته و باعث تشنج میشده بخاطر همین ترسیدم 

اخه میگفتن رو کلیه اثر منفی داشته و باعث تشنج میشده بخاطر همین ترسیدم 

من بخشنامه اش رو دیدم کاری به حرف و شایعه ها ندارم

یکی از آشنا های داروسازمون گفت استفاده نکنید،منم برای پسرم میخواستم آزیترومایسین بگیرم که گفت الان ه ...

اینم دکتر داروخونه به شوهرم گفته اول داروهای دیگه رو به بچتون بدید اگه بهتر نشد چرک خشک کن بدید بعد شوهرم گفته چرا دکتره گفته چون بچه رو ضعیف میکنه 

من بخشنامه اش رو دیدم کاری به حرف و شایعه ها ندارم

پس مطمئن هستید 

ممنون 

2706