2733
2734
ای جان 😍😂 ما یه درب از این درایی که برای حشره و ایناست داریم پشت در ورودی حالمون بعد این شبا که ب ...

نه اینجوری نیست واقعا قشنگ مشخصه بیرونه

هر وقت این پیام رو دیدی برای دل منم دعا کن😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صداز زنگوله گوسفندکه ناااازه خدا رو شکر کن  نصف شبی صدای جیغ گربه درحال زایمان نمیاد قشنگ قبض روح میشه ادم 

همین حوالی اند ؛شمر هایی که ستم می کنند، حسین هایی که قربانی می شوند و مختارهایی که دیر می رسند … !
2742
😂😂اونم قشنگه حتی 

من چندین بار فکر کردم یه بچه آدم داره ضجه میزنه 

گربهه سالی دوبار انگار میزائه  خیلی هم نازنازو،  هر زایمانش یه فیلمیه🤣

همین حوالی اند ؛شمر هایی که ستم می کنند، حسین هایی که قربانی می شوند و مختارهایی که دیر می رسند … !
من چندین بار فکر کردم یه بچه آدم داره ضجه میزنه  گربهه سالی دوبار انگار میزائه  خیل ...

منم این صدارو شنیدم و فکر میکردم صدای بچس بعد فهمیدم گربس ولی نمیدونستم داره میزاد 😂

یه بار دیگه ام انگار عطسه میزد نمیدونم چیکار میکرد صداش شبیه عطسه بلند بود. دلم براش تنگ شده یه گربه کاملا سیاه بود نصفه شبا میومد انقدر ترسناک بود فقط دو تا چشماش مشخص بود 😂امیدوارم سالم باشه و بازم بیاد تو حیاطمون ببینمش 

2738
منم این صدارو شنیدم و فکر میکردم صدای بچس بعد فهمیدم گربس ولی نمیدونستم داره میزاد 😂 یه بار دیگه ا ...

من از گربه سیاه میترسم

حاضرم با یه شیر گرسنه  تو یه اتاق تا صبح تنها بمونم ولی گربه سیاه نه🫣