2726
مامان داتیس منم تعجب کردم ... ولی دختره 7 سالش بوده ... چون خیلی اذیت میشده و خودش دوست داشته رفته آرایشگاه و واسش صاف کردن....
تو قم ....
خیلی تعجب کردم
تبدیل عکسهای موبایل شما به کتاب عکس ( یادگاری ماندگار برای سالهای دور) اینستاگرام : badkonakabi.ir@  تلگرام و واتس اپ : 09371697588
سلام . من صافی ژاپنی انجام دادم پیش همین خانمی که تبلیغش تو سایته . الان خیلی وقته . اصلا آسیب نداره ، خیالت راحت باشه . من روزای اول که انجام داده بودم ، انقدر ذوق مرگ بودم که باورتون نمیشه . خیلی روش فوق العاده ایه . خیلی هم جنس مو رو نرم و لطیف میکنه . رنگ مو رو هم براق میکنه . کلا خیلی خوبه . دیگه یه جا بخوای بری دردسر درست کردن مو نداری . همیشه هم شیک و مرتبی. واسه ترمیمشم اینجوری نیست که آدم اذیت بشه . والا من همیشه قلم و رنگ دستمه ، همش دارم مو رنگ میکنم واسه ریشه هام که سفیده حالا 6-7 ماه یه بار یه ترمیم که آدمو اذیت نمیکنه . من تا حالا از هیچ کار آرایشی تو زندگیم انقدر راضی نبودم .
راستی شادین گلت اصلا چیز خوبی نیست اصلا سمتشم نرو من 10 سال پیش گلت کردم ، انقدر موهام داغون شد که هیچ وقت یادم نمیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام، سارا جون من موهام فر بود اما خیلی وز داشت. هر دفعه کلی طول میکشید درستش کنم . الان یک سال و نیم گذشته ، چند بار هم ترمیم رفتم . خیلی خوب شده،صاف صاف شد ،جنسش هم خیلی بهتر شد. سارا جون من دکلره نکردم اما رنگ زیاد میکنم.
2728
سلام منم موهام خیلی وز داره دیگه خسته شدم سال پیش صافی وکراتینه انجام دادم موهام خیلی لخت نشدالان میتونم دوباره صافی انجام بدم اگر کسی شماره یاادرس ارایشگاه که شیراز انجام بده داره ممنون میشم بهم بدین
2706