موضوع بحث

صاف کردن مو به روش ژاپنی

1395/11/08 03:20 37
موضوع بحث: صاف کردن مو به روش ژاپنی
بچه ها کسی این کار رو کرده؟ میخوام بدونم واقعا بعد از حمام مو صاف میشه؟ اسیب نمیرسونه؟
چطوری میشه خانمی؟
میشه یه توضیحی بدی که روش ژاپنی چه جوریه؟
من تبلیغشو تو همین سایت دیدم... دیدم خیلی ها انجام دادن و راضی بودن
من اینجا دیدم:
http://hairstraighting.persianblog.ir/
من هفته پیش مالزی بودم دیدم تمام زنهای اونجا موهاشون فوق العاده لخت وبلند بود از موهای خودم (کهیه کوچولو) حالت داشت خجالت کشیدم!!!!

تازه موهای من جز موهای لخت محسوب میشههههههه
من راستش الان 2 ساله هر 6 ماه یه بار کراتین میکنم خیلی خیلی راضیم
هم وز موهام رفته هم نرم شذه
تازه همیشه هم هایلایت دارم
نمیدونم اگر واقعا جواب بده من انجام میدم... چون اصلا وقت نمیکنم هر وفعه موهامو سشوار بکشم
نمیدونم اگر واقعا جواب بده من انجام میدم... چون اصلا وقت نمیکنم هر وفعه موهامو سشوار بکشم
میترا میشه تو ضیح بدی جنس موهات چیه؟ هر مو نازکه نرمال یا ضخیم؟ چقدر موهات قبلش مجعد بوده؟ رنگ طبیعیش چه رنگیه؟
خیلیا پایِ معرفتِ خودشون وایسادن نه خوبیِ شما !😏
موهای من مجعد و وزداره جنسش و دانه های موهام ضخیمه
رنگش هم خرمایی تیره است که از وقتی یادم میاد دارم رنگ و هایلایت میکنم
هر جا که مسافرت میرم و دریا و استخر، وقتی خشک میشه خیلی نرمه و اصلا وز نداره
شادین جان... انگار تو مالزی به خاطر رطوبت هواش و نگهداری سخت مو همه صاف میکنن... زن داداشم که موهاس حالت دار قشنگی داشت ... الان که 7 ماهه رفته اونجا موهاش و صاف کرده ...میگه خسته شدم از بس سشوار کشیدم
فروشگاه سیب زرد ، فروش دی وی دی های تناسب اندام برترین مربیان دنیا : sibezard.ir http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=551948 ایمیل : [email protected] تلفن : 09371697588
بچه ها تو رو خدا یه کمکی هم به من بکنید
این صاف کردن واسه مو ضرر نداره ....؟
از چه سنی میشه صاف کرد... یکی از آشناهامون موهای بچه 7 ساله رو صاف کرده...
من موهای دخترم فره ... خیلی اذیت میشه نمی دونم چیکار کنم
فروشگاه سیب زرد ، فروش دی وی دی های تناسب اندام برترین مربیان دنیا : sibezard.ir http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=551948 ایمیل : [email protected] تلفن : 09371697588
عزیزم خواهر من کاناداست و 8 سال پیش برای عروسی من موهاشو صاف ژاپنی کرده بود! واقعا عین ژاپنی ها لخت لخت میشه موها و از حموم بیای نیاز به هیچ چیزی نداره نه وز میکنه نه خراب میشه تازه میتونی برای مهمونی اگه خواستی با بابلیس و یا بیگودی موهاتو فر کنی.
ولی کلا من شنیدم هم این مودل صافی و هم کراتینه زیاد خوب نیست. ببین این صافی 4-5 ساعت طول میکشه و کلی مواد به موهات میزنند خلاصه یادش خوب نیست ولی یک بار شاید ارزش داشته باشه.
اما یک بدی داره!!!!!!!!!! موهای خواهر من فر درشت هستی که راحت هم با سشوار صاف میشه وقتی ریشه موها درمیاد نه ماه اول و دوم مثلا وقتی دیکه 3-4 سانت رشد میکنه فکر کن پایین موها صاف صاف هستش و ریشه موهای خودت که هم حالت داره هم ممکنه وز کنه!
یعنی باید مرتب ریشه موهاتو با اتو صاف کنی که با پایین موهات یک دست بشه و کم کم رشد کنه و کوتاه کنی تا بره!
خواهد من وقتی موهاش نصف فر شده بود و نصف پایین صاف بود خیلی سختش بود باید حتما مرتب سشوار میکشید یا اینکه آلودش بشی و بری مرتب ریشه را صاف کنی که میگم زیادش خوب نیست
تو کانادا هم گفته بودند که به هیچ عنوان نباید موها هایلات داشته باشه قبلش یعنی دکلره شده باشه و بعدش هم فقط میتونی رنگ کنی دکلره اصلا!
البته اینجا آرایشگر عروسی من بهش گفت که چون موهات سالمه میتونم برات دکلره کنم و هایلات ولی خواهر من ریسک نکرد و با رنگ مو براش لایت درآورد...
فکر نکنم این کار رو برای بچه 7 ساله انجام بدن.
آخه 4-5 ساعت طول میکشه و کلی مواد روی مو میزنن...
مامان داتیس منم تعجب کردم ... ولی دختره 7 سالش بوده ... چون خیلی اذیت میشده و خودش دوست داشته رفته آرایشگاه و واسش صاف کردن....
تو قم ....
خیلی تعجب کردم
سلام . من صافی ژاپنی انجام دادم پیش همین خانمی که تبلیغش تو سایته . الان خیلی وقته . اصلا آسیب نداره ، خیالت راحت باشه . من روزای اول که انجام داده بودم ، انقدر ذوق مرگ بودم که باورتون نمیشه . خیلی روش فوق العاده ایه . خیلی هم جنس مو رو نرم و لطیف میکنه . رنگ مو رو هم براق میکنه . کلا خیلی خوبه . دیگه یه جا بخوای بری دردسر درست کردن مو نداری . همیشه هم شیک و مرتبی. واسه ترمیمشم اینجوری نیست که آدم اذیت بشه . والا من همیشه قلم و رنگ دستمه ، همش دارم مو رنگ میکنم واسه ریشه هام که سفیده حالا 6-7 ماه یه بار یه ترمیم که آدمو اذیت نمیکنه . من تا حالا از هیچ کار آرایشی تو زندگیم انقدر راضی نبودم .
راستی شادین گلت اصلا چیز خوبی نیست اصلا سمتشم نرو من 10 سال پیش گلت کردم ، انقدر موهام داغون شد که هیچ وقت یادم نمیره
سلام، سارا جون من موهام فر بود اما خیلی وز داشت. هر دفعه کلی طول میکشید درستش کنم . الان یک سال و نیم گذشته ، چند بار هم ترمیم رفتم . خیلی خوب شده،صاف صاف شد ،جنسش هم خیلی بهتر شد. سارا جون من دکلره نکردم اما رنگ زیاد میکنم.
سولماز جان اصلا آسیب نداره ،تقویت هم میکنه . اما ریزش و اینا اصلا نداشتم ، برعکس کراتینه که خیلی عوارض داره . مال من یک سال و نیم پیش بود فکر کنم 300 و خرده ای شد.
ارسال پاسخ و نظر شما