2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از دی ج ی کالا بخر تنوع ومرجوعی هم داره

از دیج ی کالا نگو که دلم خونه

چند بار سفارش میدم خیلی هم قیمت هاش خوبه ولی هی کنسل میکنن یا نمیارن نمیدونم چرا

من چند سال مشتریشون هستم همههه چی ازشون میخرم جدیدا نمیدونم چرا بازی در میاره

2740
توضیح دادم که چرا ازش نمیخرم نمیاااره باورت میشه ۱ ماه هی میخرم نمیاره

چرا ؟ 🤔 

من کنسلول پذیراییمو گرفتم پارسال فرستاد 

الان هم سرویس خواب سفارش دادم 

شوهرمم گوشی 

تازه ما بندرعباس هستیم 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
یعنی اینایی که تو دیج ی کالا هست رو کجاها میفروشن حضوری؟ یعنی چه سرچ ها که نکردم تو نت هی آدرس کار ...

تو خود دی جی اسم فروشگاه ها رو زده ، ببین از محصول کدوم فروشگاه خوشت اومده سرچ من ببین اینستا یا آدرس حضوری داره؟ 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
چرا ؟ 🤔  من کنسلول پذیراییمو گرفتم پارسال فرستاد  الان هم سرویس خواب سفارش دادم  ...

ببین من از گوشی و کمد و پرده تااا سوپری ازش خریدم

اینو بازی در میاره نمیدونم چرا امروز هم زنگ زدم هی عذرخواهی میکنن

یا میگن اومدیم نبودین خونه

میگم بابا من که مشتری قدیمی هستم از کی تا حالا میاین زنگ ایفون میزنین همیشه به گوشی زنگ میزنن اصلا باور نمیکنم که اومده باشن اصلااا

گفتم چطور هر چی میخرم به موقع میاد

اینو هر بار هی پیام عذرخواهی میدن که کنسل شد

تو خود دی جی اسم فروشگاه ها رو زده ، ببین از محصول کدوم فروشگاه خوشت اومده سرچ من ببین اینستا یا آدر ...

باورت میشه پنج شش تا فروشنده هستن هررر چی سرچ میکنم هیچی ازش نیست که نیست😅

2706