2737
2739
دختر من تو دو سالگی لکنت گرفت، بردمش پیش فوق تخصص مغز واعصاب ، شربت پیراستام وقطره هالوپریدول رو داد 2 سال مصرف کرد تا خوب شد خدا رو شکر.... دختر من زود به حرف اومد و تو دو سالگی به خاطر ترس لکنت گرفت
روزگارم برخلاف آرزوهایم گذشت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه یکی از نزدیکام من متولد شهریور ۹۱هست یعنی الان حدود دوسال و نیم فقط شش تا هفت کلمه میگه و اونا اصلا نگران نیستن میگن ژنتیکی اینجوری است و باباش هم سه سالگی به حرف اومده دکتر بهشون گفته اگر بچه مشکلی داشت اصلا حرف نمیزد وهم‌ن شش ، هفت کلمه رو‌هم نمیگفت
2742
2740

سلام دختر منم دیر ب حرف افتاد تعداد کلمات زیادی رو بلد بود اما نمیتونست جمله بندی کنه حتی بعضی وقت ها قاطی میکرد متوجه نمیسدم چی میگه بردمش بهترین دکتر روانپزشک این شربت داد عالیه جواب داد

برادرزاده من دو سال و سه ما هست.فقط دو سه کلمه میگه. دختر من از ۵ماهگی تا الان که یازده ماهشه پیراست ...

سلام دختر من الان 18ماهشه پیراستام میدم تقریبا 13روزه الان واکسن زدنی تداخل ایجاد نمیشه شدید استرس دارم

استارتر جونم نگرانم کردی.پسر من 28ماهه اس و 20-30 تا کلمه میگه ولی همه منظوراشو با اشاره و همون زبون شکسته اش میرسونه و منو باباش کاملا متوجه میشیم چی میگه.دوهفته اس از پوشک هم گرفتمش ولی جمله کامل نمیگه.بنظرتون باید ببرم دکتر؟

یا رفیق من لا رفیق له   کاربر94
2706