2737
2739
سلام دخترم 19ماهشه 12 مرداد میشه 2سالش دیروز دوستم گفت نباید تابستون بچه و از شیر بگیری اسهال میشه درسته؟؟؟ سوال 2- بهترین زمان با توجه به سن بچم برا از شیرگرفتنش کیه؟؟3- چطوری از شیر بگیرمش هیچ تجربه ای ندارم کمکیم ندارم تو شهر غریبم؟؟/4-دخترم با سینه میخوابه برا خوابش چکار کنم چطوری بخوابونم؟؟دیگه سینه نیست که 5-بچه چند روز اذیت میشه توروخدا راهنماییم کنید روشاتونو بگید لطفا با عدد جوابمو بدید مثلا سوال 1 ممنونتون میشم
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
پسر من 7مرداد به دنیا آمده الان 2/5سالس.منم مثل شما هول داشتم ولی راحتر از اونی بود که فکرشو میکردن بچه منم با سینه میخوابید و اساسا وابسته.طی یک ماه بچمو از شیر گرفتم.از وقتی 22ماهه بود شروع کردم.چون ماه رمضون بود.اول سرشو صبحها گرم میکردن و وعده صبح و حذف کردم.بهش جایزه میدادم.بعد وعده عصرو حذف کردم.تا اینجا مشکلی نبود. براش توضیح دادم که بجه ها وقتی بزرگ میشن شیر مامانشون روزا تلخ میشه.بعد شیر ظهر موقع خوابو حذف کردم که تلخک از داروخونه خریدم یواشکی میزدم میخورد میگفت بد شده.و توی کالاسکه میخوابوندم.هر وعده رو که حذف کردم یه هفته طول میدادم تا عادت کنه بعد میرفتم سر حذف وعده بعدی.یه کم غر زد ولی عادت کرد.سختی کار شبها بود اونم به همین روال قبلش بهش با نی آبمیوه یا شیر میدادم مسواک میزدم یه خرس پشمالو میدادم بهش و تو کالاسکه میخوابوندمش چند شب نا آرونی کرد ولی بعد عادت کرد.دیگه خودش بین شبم پا نشد بعد یه مال کالاسکه رو جمع کردم گفتم خراب شده کنارم میخوابوندمش و ماساژش میدادم و لالایی.الان دو ماهی هست دستمو میگیره و میخوابه.نه سینه هام سفت شد نه بچم اذیت شد.من تو خرداد گرفتم.شما چون دختره ی تره تو شهریور بگیری.
2706