2733
2739

اسی  روغن مو بلدی ک نرم کنه موها رو

من همیشه موهام نرم و لطیف بوده  ی مدته  با نرم کننده 

هم ب سختی میشه شونه بزنم

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
روغن بادام شیرین در پایه نارگیل استفاده کنین 

ممنون بگیرم ان شاءالله  ب موهام بسازه😍

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

یک سری ها بوتاکس انجام میدن منم میخواستم برای چین چروک پیشونیم و دور لبم انجام بدم ولی اول لیفتینگ لدورا رو استفاده کردم که خداروشکر خیلی بهتر شده نه اینکه بگم کاملا از بین رفته چون فعلا مدت کمیه استفاده میکنم ولی خیلی بهتر شده به صورت مداوم استفاده میکنم و هم پوست بعد یه مدت وقتی به صورت مداوم استفاده میکنی سفت هم میکنه 

خودم هم میفروشم اول استفاده کردم دیدم خوبه دیگه مطمئن شدم میفروشم 

خواستی در خدمتم گلم 

یک سری ها بوتاکس انجام میدن منم میخواستم برای چین چروک پیشونیم و دور لبم انجام بدم ولی اول لیفتینگ ل ...

ممنون از راهنماييتون ازهمین محصولات لدورا برای دور چروک دور چشم هم خوبه

2740