2703
2553
دیروز روز پنجم هفته دهم بودم دکترم سونو انجام داد وجنین خوب رشد کرده بود ولی گفت من قلبش رو ندیدم و برای هفته دیگه سونوی دقیق نوشت که دارم دیوانه می شم اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی داره راهنماییم کنه متشکرم
من هم 2 روز از هفته پنجم رو گذرانده بودم که رفتم دکتر،دکتر سونوی واژینال انجام داد و گفت قلب بچه تشکیل نشده . من اسید فولیک 1 استفاده می کردم .دکتر گفت اسید فولیک 5 باید استفاده کنم.درد یا لکه بینی هم ندارم ولی دکتر بهم قرص داد که در صورت درد بخورم بعد گفت تا 10 روزه دیگه زیاد نشینم یا زیاد نیاستم و نزدیکی هم نباید داشته باشم بعد دوباره یه سونو بدم.یه مقدار نگران شدم ولی هر چی خدا بخواد
سلام نانا جان اصلا نگران نباش و استرس نداشته باش که بدترین چیز واسه جنینه الان خیلی غیر طبیعی نیست که چیزی ندیده باشن. اصلا غصه نخور و یه سونوگراف خوب پیدا کن. دکتر بهنیا خوبه . سونوگراف به من گفته بود حاملگیم پوچه ولی دکترم آدرس چندتا سونوگراف خوب واسم نوشت که یکیش همین بهنیا بود. میارزه بری پیشش هر چند تو مطهریه و خیلی دور باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام دوستان
دکتر سونو از هفته پنجم هم قلب جنین منو دید و هم ضربان قلبش را تشخیص داد..اما حدود سه هفته پیش هم تشخیص داد که هماتوم وجود داره توی رحمم..ممکنه این هماتوم باعث عدم خون رسانی به جنین و مرگش بشه؟
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
سلام عزیزان
من هم 2 بار سقط داشتم .حاملگی پوچ بود . الان برای بار سوم که باردارم دکتر سونو کرد 6 هفته بود ولی قلبش نمی زد دارو هم مصرف می کنم به نظر شما الان برای قلب دیدن زود نیست مگه از 8 هفته مشخص نمی شه لطفا راهنماییم کنید
سونوگرافی بهم گفته حدوداً تو هفته ششمی اما محاسبه دکتر میگه هفته هفتمم تمام شده اما دیروز رفتم سونو گرافی هنوز قلب تشکیل نشده خیلی نگرانم دارم روانی میشم لطفاٌ منو راهنمایی کنید
2714
سلام دوستان
من تازه وارد هستم.با توجه به اینکه پریودهای نامنظم داشتم ولی دکتر بهم گفت هفته هشتم هستی و برام سونو نوشت.ولی سونوگرافی بهم گفت هفته ششم هستی.ساک حاملگی دیده شد ولی جنین نه.
آیا این طبیعیه؟نگرانم نکنه پوچ باشه
توی هفته ششم نباید جنین دیده بشه؟قطر ساک 16 میلی متر بود.خیلی می ترسم.میگن اگه از 20 میلی متر بیشتر بشه اما خالی باشه پوچه
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند
سلام دوستای گلم...من اولین روز اخرین پریم 1 ابان بود...10 اذر رفتم سونوگرافی.دکتر سونوگفت ..5 هفته هستم..ساک حاملگی به ابعاد 12 میلی متر بصورت منظم تشکیل شده ..داخلش جنینه..ولی ضربان قلب یا همون نبض جنین الان شنیده نمیشه و از هفته 6 به بعد شنیده میشه...من برام سوال پیش اومده که مگه میشه جنین تشکیل شده باشه و نبضش شنیده نشه؟؟کسی میدونه یعنی چی؟ترو خدا بگین....دکتر گفت خیلی طبیعیع و به خودم هم نشون داد یه دایره طوسی بود و وسطش یه نقطه مشکی که گفت این جنینته...به همون یه نقطه کلی ذوق کردم اما نگران ضربان قلبشم یا همون نبض.....خدا خودش نی نیمو برام نگه داره....یعنی ضربان قلبش رو از یه هفته دیگه میشنوم؟؟؟؟کمک....اگه چیزی میدونین بگین
رحم بزرکتر از نرمال حاوی یک عدد ساک حاملگی با جدار منظم میباشدسن حاملگی بر اساس اندازه گیری12MSD میلیمترمعادل حاملگی 5 هفته میباشد...FETAL POLE و YOLK SAKفعلا مشهود نمیباشد .ضایعه پاتو لوژیک در اندسکها دیده نشد.مایع در کلدوساک خلفی مشهود نمیباشد.بررسی کنترل پس از دو هفته از نظر رشد ساک توصیه میشود............................اینه جواب سونو گرافیم....نظرتونو بگین
مبارکه هیوا جان نگران نباش خیلی زوده برای قلب من دوهفته بعد از تاخیرم رفتم فقط ساک خالی نشون داد که گفت 5هفته هست دوهفته هم صبر کردم که قلب وجنین رو نشون دادنزدیک هفته 8بود
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
هیوا جون اولا که مبارکه .........دوم ا ینکه اگه اندازه ی ساک به قطر 20 میلی باشه و جنین ضربان نداشته باش باید نگران باشی هنوز دیر نشده برا قلب بزار یه هفته ی دیگه برو سونو مواظب خودت باش استرس رو از خودت دور کن
نگین جان نگران نباش چون پریدت نا منظمه به نظرم ممکنه که سن جنین کمتر از سن تقویمی باشه. بعدشم من هفته ی هفتم بودم که سونو گفت شش هفته.. اما هفته نهم که رفتم سونو گفت همون نه هفته .. یعنی هر بچه ای با یه سرعتی رشد می کنه ... هیوا جان نگران نباش 5 هفته خیلییییی زوده .. 6 باید تموم بشه تا قلبو نشون بده ...
2706