2410
2553
سیاه دانه و زیره سایه و عسل خیلی رحم زن رو تقویت میکنه من اینو میدونم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم زیره مصرف میکنم برای مرتب شدن پریم و تقویت رحمم روزی دو قاشق زیره سایه
عسل هم که هم میشه خالی بخوری هم مثل نبات داغ
سیاه دانه رو هم روزی 1قاشق هم میتونی خالی بخوری هم با یک قاشق عسل تا اثرش بیشتر باشه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2456
بچه ها من پیش یه دکتر گیاهی رفتم که فارق التحصیل انگلیسه و اومده ایران که به هموطن هاش خدمت کنه.
به خاطر خیلی از علائمی که داشتم بهم گفت اگه هزاربارم انتقال بدم حامله نمیشم چون عفونت دارم و داخل بدنم سم هست همینطور سیستم دفاعی بدنم خیلی خیلی ضعیفه و آمادگی شدیدی برای دریافت بیماری و عفونت دارم.
تو سه هفته باید با داروهایی که بهم داد سم رو از بین ببرم و از هفته سوم به بعد بهم داروهایی میده که رحمم تقویت شه و جنین رو بپذیره.
هرچند که همه چیز دست خداست.
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
آخی راحله جون خیلی ناراحت شدم . حق باتوئه من خودم توهمه تاپیکا مینویسم که همه چیز دست خداست و تا اون نخواد برگ از درخت نمیوفته.
باید توکل کرد به خدا.
ایشالله که توهم به زودی مامان شی عزیزم.
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
متاسفم راحله جان خیـــــــــــــلی ... ان شاالله دفعه بعد دفعه آخریت میشه ان شاالله و یه نی نی گیرت بیاد که از دلت در بیاد

ولی بچه ها من فک میکنم با یه سری چیزا اگه رحم تقویت بشه احتمال بارداری خیلی بالا میره حتما اینکارها رو بکنید

آخه این عملی که ما میکنیم هم هزینه برداره و هم طول زمان برمیداره و از همه بدتر روان آدم رو میریزه به هم
2714
تقویت رحم و آماده سازی بدن برای بارداری
مواد غذایی مفید برای تقویت رحم :

1- خوردن به و فراوده های آن مانع انداختن جنین زنها میشود.(باعث تقویت رحم می شود)خوردن به بصورت خام خوب نیست و مضر می باشد زیرا به خام رگهای بدن را مسدود می سازد و چون گرم است برای کسانیکه گرم مزاجند خوب نیست .
3- در چین ، ژاپن و کشورهای خاور دور از ترکیب عسل و دارچین برای تقویت رحم در زنانی که باردار نمی شوند استفاده می شود. . کمی پودر دارچین را با نصف قاشق چایخوری عسل خمیر کرده و آن را در در طول روز به طور مکرر برروی لثه ها می گذارند تا به آهستگی با بزاق دهان مخلوط شده و وارد بدن شود.
۶- کاسنی در ازدیاد نطفه و زیبایی چهره کودک تازه متولد مفید است.کاسنی رحم را به وظیفه طبیعی خود وا می دارد.
برگ کاسنی، دارای مقداری ویتامین(ث) است و لذا در حفظ جوانی مؤثر است.کاسنی، توان و نیروهای بدنی را تجدید می کند.
2706