2733
2739
عنوان

تــقویــــت رحـــــــــــم برا یک یا دوماه قبل از میـــــــکرو

| مشاهده متن کامل بحث + 245263 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من سهيلا هستم  مقيم لندن ٣٢ سالمه و براي اولين بار ivf كردم توي يه كلينيك تو لندن. دكتر دو ...

عزیزم اگه میتونی حتما ژل رویال پیدا کن بایه سری چیزای دیگه مثل ریشه جنسینگ وماهی سمنقور وسیاه دونه وخرنوب وکباب چینی قرص کمر وگرده نخل وگرده گل وسیاه دونه همشون روآسیاب نرم کن باعسل کوهی به مقدارمساوی قاطی کن که شبیه به حلوا بشه روزی ردسه قاشق خودت وآقات بخورین انشاالله که نتیجه میگیرین..درضمن اگه اونجا یه سری چیزا رو پیدانکردی یه سری سایتا هستن که فروش اینترنتی دارن واسه همه جاکه راحت میتونی ازشون خرید کنی

برای مامان شدنم دعاکنین دوست جونام😊😊😘😘
عزیزم اگه میتونی حتما ژل رویال پیدا کن بایه سری چیزای دیگه مثل ریشه جنسینگ وماهی سمنقور وسیاه دونه و ...

سلام عزیزم، راجع به بارداری میکرو میدونی؟ من جنین 5روزه انتقال دادم.امروز 2هفته شد، آز بتا دادم.2بود ،منفی شد، خیلی ناراحتم. هنو پیش دکتر نرفتم. ممکنه تکرار کنم از بتا رو مثبت بشه؟😢😢😢

2728
سلام عزیزم، راجع به بارداری میکرو میدونی؟ من جنین 5روزه انتقال دادم.امروز 2هفته شد، آز بتا دادم.2بود ...

سلام عزیزم هنوز زوده واسه بتا..یکی از دوستام بیست روز بعد تیتر بتا داد مثبت شد.انشاالله از توهم مثبت بشه گلم..فقط استرس نداشته باش وداروهاتو مرتب استفاده کن استراحت هم یادت نره

برای مامان شدنم دعاکنین دوست جونام😊😊😘😘

من شنیدم که برای بارداری باید رحم گرم باشه من خودم هر روز سیاهدونه و عسل، ژل رویال میخورم و شکمم رو با روغن سیاهدونه ماساژ میدم. یه چیزم از یه مامای سنتی شنیدم که خیلی جواب میده میگفت کاه رو بریزید توی اب جوش که اومد خودتون (زیر شکم) رو با اون بخور بدین البته نباید بسوزین

خانوما من طبعم گرمه این ماه دارم قرص اومییت میخورم ک باردار شم دکتر گفته بود عفونتم دارم از نوع قارچی و یدونه میوم کوچیک چیا باید بخورم منم نینی دار شم خیلی دلم بچه میخواد زنای باردارو ک میبینم ناخوداگاه چشم دنبالشون میره 😔راهنماییم کنید تورو خدا 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
2740

سلام ، منم روز 16 انتقال بتام منفی شد دوتا جنین انتقال داده بودند که نشد. الان واقعا نگران وافسرده ام چیکار کنم دفعه بعد این اتفاق نیفته البته من عسل وسیاه دانه وروغن سیاه دانه و گردو و.... چیزهای گرم زیاد خوردم نمیدونم میگم شاید جنین فریز نبود شانس بارداریم کم شد .اگه راه حلی سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام ، منم روز 16 انتقال بتام منفی شد دوتا جنین انتقال داده بودند که نشد. الان واقعا نگران وافسرده ا ...

سلام عزیزم من دو دفعه انتقال جنین دادم و منفی شد حالا بازم میخوام انتقال انجام بدم متاسفانه راهی برای نتیجه قطعی نیست، عکس رنگی دادی؟؟

2706