موضوع بحث

تــقویــــت رحـــــــــــم برا یک یا دوماه قبل از میـــــــکرو

| 1393/10/14 | 19:38 26 بازدید
موضوع بحث: تــقویــــت رحـــــــــــم برا یک یا دوماه قبل از میـــــــکرو
بچه ها هر کی هر چیزی میدونه اینجا بذاره که همه استفاده کنن
بوس بوس
1391/02/20
|
12:51
سیاه دانه و زیره سایه و عسل خیلی رحم زن رو تقویت میکنه من اینو میدونم
1391/02/20
|
12:52
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
خودم زیره مصرف میکنم برای مرتب شدن پریم و تقویت رحمم روزی دو قاشق زیره سایه
عسل هم که هم میشه خالی بخوری هم مثل نبات داغ
سیاه دانه رو هم روزی 1قاشق هم میتونی خالی بخوری هم با یک قاشق عسل تا اثرش بیشتر باشه
1391/02/20
|
13:02
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
بچه ها من پیش یه دکتر گیاهی رفتم که فارق التحصیل انگلیسه و اومده ایران که به هموطن هاش خدمت کنه.
به خاطر خیلی از علائمی که داشتم بهم گفت اگه هزاربارم انتقال بدم حامله نمیشم چون عفونت دارم و داخل بدنم سم هست همینطور سیستم دفاعی بدنم خیلی خیلی ضعیفه و آمادگی شدیدی برای دریافت بیماری و عفونت دارم.
تو سه هفته باید با داروهایی که بهم داد سم رو از بین ببرم و از هفته سوم به بعد بهم داروهایی میده که رحمم تقویت شه و جنین رو بپذیره.
هرچند که همه چیز دست خداست.
1391/02/20
|
13:15
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
تا خدا نخواد هیچ کس باردار نمیشه جنین فریز شده گذاشتم دو روز پیش ازم منفی شد
1391/02/20
|
14:47
Lilypie First Birthday tickers
آخی راحله جون خیلی ناراحت شدم . حق باتوئه من خودم توهمه تاپیکا مینویسم که همه چیز دست خداست و تا اون نخواد برگ از درخت نمیوفته.
باید توکل کرد به خدا.
ایشالله که توهم به زودی مامان شی عزیزم.
1391/02/20
|
15:22
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
متاسفم راحله جان خیـــــــــــــلی ... ان شاالله دفعه بعد دفعه آخریت میشه ان شاالله و یه نی نی گیرت بیاد که از دلت در بیاد

ولی بچه ها من فک میکنم با یه سری چیزا اگه رحم تقویت بشه احتمال بارداری خیلی بالا میره حتما اینکارها رو بکنید

آخه این عملی که ما میکنیم هم هزینه برداره و هم طول زمان برمیداره و از همه بدتر روان آدم رو میریزه به هم
1391/02/23
|
16:46
تقویت رحم و آماده سازی بدن برای بارداری
مواد غذایی مفید برای تقویت رحم :

1- خوردن به و فراوده های آن مانع انداختن جنین زنها میشود.(باعث تقویت رحم می شود)خوردن به بصورت خام خوب نیست و مضر می باشد زیرا به خام رگهای بدن را مسدود می سازد و چون گرم است برای کسانیکه گرم مزاجند خوب نیست .
1391/02/23
|
16:47
2-لوبیاى سبز براى تقویت رحم و جلوگیرى از سقط جنین همتا ندارد
1391/02/23
|
3- در چین ، ژاپن و کشورهای خاور دور از ترکیب عسل و دارچین برای تقویت رحم در زنانی که باردار نمی شوند استفاده می شود. . کمی پودر دارچین را با نصف قاشق چایخوری عسل خمیر کرده و آن را در در طول روز به طور مکرر برروی لثه ها می گذارند تا به آهستگی با بزاق دهان مخلوط شده و وارد بدن شود.
1391/02/23
|
4-ستاخینس
گرم و خشک و لطیف دم کرده معطر، مقوی اعصاب ، مفید برای خانمهای نازا در جهت تقویت رحم و تخمدانها
شش قسمت صبح یا شب سه استکان آب مثل چای دم کرده و میل نمائید .
1391/02/23
|
16:48
5-میخک
برای تقویت نیروی جنسی سرد مزاجان مفید است.برای درمان غذایی و تقویت رحم باید از 4 گرم میخک، هر روز به طور مرتب استفاده نمود.
1391/02/23
|
16:49
۶- کاسنی در ازدیاد نطفه و زیبایی چهره کودک تازه متولد مفید است.کاسنی رحم را به وظیفه طبیعی خود وا می دارد.
برگ کاسنی، دارای مقداری ویتامین(ث) است و لذا در حفظ جوانی مؤثر است.کاسنی، توان و نیروهای بدنی را تجدید می کند.
1391/02/23
|
16:49
بایدها ونبایدهای سیکل درمانی آی وی اف

قبل از شروع دوره آی وی اف

1-رژیم متعادل ونگهدارنده ای در خوردن داشته باشید.

2-ورزش متعادل وروزانه ای داشته باشید.

3-وزن مناسب داشته باشید. بی ام آی بالاتر از 30 می تواند بر منفی شدن سیکل درمان آی وی اف تاثیر بگذارد. پیشنهاد می شود بی ام آی مابین 20 تا 25 باشد.

4-بسیار مهم است که در مورد مصرف داروها که شامل ویتامین ها وداروهای گیاهی می باشد با پزشکتان مشورت بکنید.

5- از مصرف کافئین دوری بکنید ویا مصرف را به روزی 1 ال 2 فنجان در روز کاهش بدهید.

6-سیگار نکشید.

7-از نوشیدنی های الکلی پرهیز کنید.

در طول شروع درمان دوره آی وی اف

1- خوردن ورژیم متعادلتان را ادامه دهید.

2-سعی کنید از خوردن کافئین پرهیز کنید.

3- ورزش متعادلتان را ادامه دهید.

4-سیگار نکشید.هم مرد وهم زن.

5-نوشیدنی های الکلی ممنوع.هم مرد وهم زن.

6-در طول دوران درمان آی وی اف رژیم لاغری نداشته باشید.از دست دادن 10 درصد ویا بیشتر از آن میتواند سیکل درمانتان را به خطر بیندازد و یا به سیکلتان پایان دهد .اما در قبل از انجام آی وی اف اگر بی ام ای بالاتر از 30 دارید ،حتما رژیم بگیرید.

7-از مصرف ماهی های بزرگ که درونشان احتمال جیوه می باشد ، خودداری کنید.

8-از مصرف داروهای زیادی خودداری کنید .حتی بیشتر این داروها می تواند باعث آلرژی بشود ویا داروهای مصرفی مربوط به آی وی اف را خنثی بکند.بدون صحبت با پزشک از داروهای دیگر استفاده نکنید.

9-افراط وزیاده روی در مصرف گرمی جات میتواند شانس باروری را در هر دونفر (مرد و زن)کاهش بدهد.

10-با پزشکتان در مورد آسپرین بچه صحبت بکنید.آسپرین بچه رقیق کننده خون است ومی توان باعث بهتر شدن سیکل درمان بشود.

11-درمان را به پایان برسانید واسترس نداشته باشید ومثبت فکر کنید.می دانید که استرس زیادی باروری را مشکل میکند.هم در زن وهم در مرد وسیکل طول درمان آی وی اف را به خطر می اندازد.

بعد از انتقال جنین

1-غذاهایی که بیشتر از 12 ساعت گذشته را نخورید.

2-ماهی های بزرگی که احتمال داشتن جیوه را میدهد ، مصرف نکنید.

3-از ورزش وتحرک دوری کنید.بیش از اندازه معمولی تحرک نکنید.

4-خیلی آرام قدم بزنید.این بهترین ورزشی است که در طول 2 هفته می توانید انجام بدهید وکمک می کند که استرستان کم بشود وباعث می شود شما خواب بهتری داشته باشید.

5-شما نباید وسیله ای سنگین حتی بیشتر از یک کیلو را حمل کنید.(همه ی کارها باید معتدل ومیانه باشد ومراقبت ویژه داشته باشید).

6-آب ومایعات زیادی بنوشید.

7-زیادی وافراط در مصرف گرمی جات میتواند شانس بارداری را کاهش بدهد.

8-تمرین کنید فعالیتهایی که باعث ریلکس شدن شما میشود.ورزشهای تنفسی ونفس عمیق کشیدن.در اینجا فقط این مهم است که به شما کمک کند در آرامشتان وشما لذت ببرید.

9- فقط مثبت فکر کنید.

دوستان عزیزم این مطالب را خودم از سایت آی وی اف ترجمه کردم وامیدوارم که بدردتان بخورد.
محتاج دعا.............

به امید مادر شدن همگی امان.

1391/05/18
|
01:24
تو گلی ، تو گل ناز منی . تو بهاری ، نه ؛ بهاران از توست.
از تو میگیرد وام، این همه زیبایی.

بایدها ونبایدهای سیکل درمانی آی وی اف

قبل از شروع دوره آی وی اف

1-رژیم متعادل ونگهدارنده ای در خوردن داشته باشید.

2-ورزش متعادل وروزانه ای داشته باشید.

3-وزن مناسب داشته باشید. بی ام آی بالاتر از 30 می تواند بر منفی شدن سیکل درمان آی وی اف تاثیر بگذارد. پیشنهاد می شود بی ام آی مابین 20 تا 25 باشد.

4-بسیار مهم است که در مورد مصرف داروها که شامل ویتامین ها وداروهای گیاهی می باشد با پزشکتان مشورت بکنید.

5- از مصرف کافئین دوری بکنید ویا مصرف را به روزی 1 ال 2 فنجان در روز کاهش بدهید.

6-سیگار نکشید.

7-از نوشیدنی های الکلی پرهیز کنید.

در طول شروع درمان دوره آی وی اف

1- خوردن ورژیم متعادلتان را ادامه دهید.

2-سعی کنید از خوردن کافئین پرهیز کنید.

3- ورزش متعادلتان را ادامه دهید.

4-سیگار نکشید.هم مرد وهم زن.

5-نوشیدنی های الکلی ممنوع.هم مرد وهم زن.

6-در طول دوران درمان آی وی اف رژیم لاغری نداشته باشید.از دست دادن 10 درصد ویا بیشتر از آن میتواند سیکل درمانتان را به خطر بیندازد و یا به سیکلتان پایان دهد .اما در قبل از انجام آی وی اف اگر بی ام ای بالاتر از 30 دارید ،حتما رژیم بگیرید.

7-از مصرف ماهی های بزرگ که درونشان احتمال جیوه می باشد ، خودداری کنید.

8-از مصرف داروهای زیادی خودداری کنید .حتی بیشتر این داروها می تواند باعث آلرژی بشود ویا داروهای مصرفی مربوط به آی وی اف را خنثی بکند.بدون صحبت با پزشک از داروهای دیگر استفاده نکنید.

9-افراط وزیاده روی در مصرف گرمی جات میتواند شانس باروری را در هر دونفر (مرد و زن)کاهش بدهد.

10-با پزشکتان در مورد آسپرین بچه صحبت بکنید.آسپرین بچه رقیق کننده خون است ومی توان باعث بهتر شدن سیکل درمان بشود.

11-درمان را به پایان برسانید واسترس نداشته باشید ومثبت فکر کنید.می دانید که استرس زیادی باروری را مشکل میکند.هم در زن وهم در مرد وسیکل طول درمان آی وی اف را به خطر می اندازد.

بعد از انتقال جنین

1-غذاهایی که بیشتر از 12 ساعت گذشته را نخورید.

2-ماهی های بزرگی که احتمال داشتن جیوه را میدهد ، مصرف نکنید.

3-از ورزش وتحرک دوری کنید.بیش از اندازه معمولی تحرک نکنید.

4-خیلی آرام قدم بزنید.این بهترین ورزشی است که در طول 2 هفته می توانید انجام بدهید وکمک می کند که استرستان کم بشود وباعث می شود شما خواب بهتری داشته باشید.

5-شما نباید وسیله ای سنگین حتی بیشتر از یک کیلو را حمل کنید.(همه ی کارها باید معتدل ومیانه باشد ومراقبت ویژه داشته باشید).

6-آب ومایعات زیادی بنوشید.

7-زیادی وافراط در مصرف گرمی جات میتواند شانس بارداری را کاهش بدهد.

8-تمرین کنید فعالیتهایی که باعث ریلکس شدن شما میشود.ورزشهای تنفسی ونفس عمیق کشیدن.در اینجا فقط این مهم است که به شما کمک کند در آرامشتان وشما لذت ببرید.

9- فقط مثبت فکر کنید.

دوستان عزیزم این مطالب را خودم از سایت آی وی اف ترجمه کردم وامیدوارم که بدردتان بخورد.
محتاج دعا.............

به امید مادر شدن همگی امان.

1391/05/18
|
01:25
تو گلی ، تو گل ناز منی . تو بهاری ، نه ؛ بهاران از توست.
از تو میگیرد وام، این همه زیبایی.

چه جالب من شنیدم برا مرغ عشق و از این جور پرنده ها تخم کتان و سیاهدونه میدن که تخم بذارن لابد یه چیزی داره دیگهههههههه هههههه

قربونت برم عزیزم

ممنون از اینکه اطلاعاتت رو گذاشتی من میرم میخرم اینا رو میخورم چون احتمالا این ماه یا ماه اینده واسه میکرو باید خودمو آماده کنم

راستی دم کرده اونو باید مثل چایی خورد دیگه درسته؟؟
1391/05/18
|
16:22
سلام بچه ها میکرو اولم سقط شد. حالا برای میکرو بعدی باید چیکار کنم؟؟؟
اگه میتونید منو راهنمایی کنید

1391/07/30
|
22:09
ارسال پاسخ و نظر شما