2410
2553
میشه بگید چطور بوده؟زایمانتون طبیعی یا سزارین؟ دکترتون کی بوده؟؟
گل پسرم رو قربوون/ تاج سرم رو قربون [smiley]s/sm_57.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام بچه ها میشه کمی در مورد زایمان تو بیمارستان نفت توضیح بدید؟ دکتر من دکتر الهه کهنسال تو درمانگاه نفت آزادیه. کسی دکتر کهنسال رو می شناسه؟

بدترین دکتر زنانی هست که تابحال رفتم پیشش

اصلا نرو خوب نیست.

قبلا چندبار میرفتم میدیم همیشه سرش خلوته جدی نمیگرفتم. هیچوقت معاینه نمیکرد علی رغم اینکه به نظرم احتیاج داشتم معاینم کنه. خیلی ریلکس و بی مسولیت جواب میده. با گوشیش ور میره و درست و کامل جواب نمیده. 

بار آخر که رفتم بردم جواب آزمایشم نشون بدم با یه پوزخند گفت برو از پرورشگاه بچه بیار!!!!!...بچه دار نمیشی...من همش 3 ماهه اقدام به بارداری کردم...اشکم دراومد گفت پاشو برو اینجا گریه نکن...گفتم واسه شما راحته این حرف اما واسه ماها....خیلی بیرحم

چند روز بعد جواب آزمایشم رو بردم پیش یه دکتر دیگه...گفت کنهسال چرند گفته...

هرگز نمیبخشمش...چند روز گریه میکردم و از زندگی ناامید شده بودم

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....

سلام

من الان ٨ سال هست بيمار دكتر كهنسال در درمانگاه ازادي هستم بسيار بسيار خانم دكتر خوب و مهرباني هستند من سزارينم را پيش ايشان انجام دادم در تمام طول مدت بارداري  و زايمان راهنمايي هاي خيلي خوبي به من كردند و من خاطره ي خوبي از اين دوره در ذهن دارم

خانومِ درنا فكر ميكنم كه شما خيلي زود قضاوت كردين هرگز خانوم دكتر حتي اگر وضعيت بيمار خيلي بد باشه هم كسي را نااميد نمي كنند بهتر بود شما يك طرفه به قاضي نميرفتيد من در اين مدت حتا يك بار هم نديدم كه خانم دكتر به موبايل حتا دست بزنن به جز مواقعي كه از بيمارستان باهاشون تماس بگيرن

من خيلي راضي بودم از ايشون و هيچ مشكلي با ايشون نداشتم خيلي هم دوستشون دارم ✋🏻

2714

وااا،اين حرفا رو از كجا اوردي درنا؟؟؟

خانم دكتر كهنسال عاالي هستن!!!من ٣ سال نازايي داشتم يه كلمه منو نااميد نكردن كه هيچ،الانم با كمك و داروهاي ايشون يه پسر خوشكل دارم!!توروخدا اين حرفاي بد رو پشت سر دكتر به اين ماهي نگيد!!!يه دكتر خوب هم پيدا ميشه ببين چي كار ميكنن مردم!!

من اطلاعاتي در مورد بيمارستان نفت ندارم خودمم دارم تحقيق ميكنم اما خانم دكتر كهنسال ٣ سال ميشناسم به نظر من فوق العادن أيفون فوق العاده اروم و دلسوزن من تا به حال بد رفتاري از أيشون نديدم 

من بیمار ایشون توی نفت هستم.از نظر برخورد فوق العاده هستن.برای من سیکل درمان io یعنی تحریک تخمک گذاری با قرص و امپول رو انجام دادن حدود 4 ماه.اما هنوز نشده.الان میخوام برم پیش خودشون iui. کنم.نتیجرو خبر میدم

بدترین دکتر زنانی هست که تابحال رفتم پیشش اصلا نرو خوب نیست. قبلا چندبار میرفتم میدیم همیشه سرش خل ...

سلام عزیزم. خیلی عجیبه که شما اینو می‌گین. من دکتر زنان خیلی داشتم ولی ایشون بهترین بوده‌ان. نه قضاوتت می‌کنه نه بداخلاقه، نه بهت استرس می‌ده و اتفاقن خیلی با آرامش حمایتت می‌کنه. 

من بیمار خانوم دکتر کهنسال بودم. به جرات میتونم بگم ایشون یکی از بهترین متخصصان زنان هستن. بعد از اینکه پیش چندین متخصص زنان پر آوازه رفتم در نهایت فقط ایشون تونستن مشکل منو تشخیص بدن و منو کامل درمان کردن.

سلام بچه ها میشه کمی در مورد زایمان تو بیمارستان نفت توضیح بدید؟ دکتر من دکتر الهه کهنسال تو درمانگا ...

سلام عزیزم،هنوز پزشکتون دکتر کهنساله،منم قراره بیمارستان نفت زایمان کنم و ایشون رو انتخاب کردم ولی با نظرات دوستان گیج شدم،دوست دارم نظر خودتون رو بدونم

2706