2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

فروشنده

۳/۵

حضرت عیسی علیه السلام در فلسطین متولد شد اما هیچ مسیحی اروپایی عاقلی نمیگه من اروپایی هستم آسیایی نمیپرستم گرفتی منظورمو؟😅                                                               

ویزیتورم

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 

پدر گرامی رو میگم چون خودم بیکارم

دکترای تربیت بدنی دارن 

مدرس دانشگاه و هیئت ورزشی

مدیر مجموعه ورزشی توی شهرمون 

و چند تا هم مغازه دارن و البته بازنشسته هم هستن از یه شغل دولتی😅

کلا در همه زمینه ها غرق شده 

فقط می‌دونم بالای ۲۵ هست درآمدش دقیق نمی‌دونم 

چون زیاد درگیر درامدش نیستم و نمیپرسم

بحث نکنید وژم حوصله هیچکین نیره🥴فدای خماری چویل کالت فدای و تنیا نیشتن نو مالت هم نفس هم دوست هم کل کسمی له دار دنیا هر خود بسمی دارو آرام بخش درد و دلمی بوسان تازه پر له گلمی⁦♥️⁩✨مه ترسه عاشقبه عاشق بوون ترسی ناوی ئه و په ره که ی شیت ده بیت شیتیش بو خوی دنیایه که!🙃با افتخار دختری از تبار زاگرسم💛🥺
من خانه دارم

والا بهترین کاره اینقد دوس دارم تو خونه بخورم و بخوابم🤕🤕

ولی مجبورم با خونه داریم کارم بکنم

الانم تو یه شرکت تولیدی مشغول کارم ساعت ۲ شبه من سرکارم😭😭

2706