2733
2734
عنوان

خانوم گل ها به کمکتون نیاز دارم

152 بازدید | 12 پست
با سلام من میخوام الان برم استخر پریود شدم میخوام برم نوار بهداشتی استخری بخرم ولی تا حالا استفاده نکردم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
دوستای گلممم خیلی محتاج دعاتونم لطفا برا زودتر مامان شدنم یه صلوات بفرستید ممنونم [smiley]l/l_46.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون ماهور جان که جواب دادی با دوستام برنامه ریختیم بریم، میدونی ضررش چیه؟ من تو اقدام برا بارداری ام
دوستای گلممم خیلی محتاج دعاتونم لطفا برا زودتر مامان شدنم یه صلوات بفرستید ممنونم [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
2740
من یه بار تو آب گرم استفاده کردم البته آخراش بود و خونریزیم کم بود برای من که مشکلی ایجاد نکرد بخوای بخری باید یه بسته بخری که به دردت نمیخوره تو استخر دونه ای میفروشن یه دونه از همونجا بخر
بیتا جان من استفاده کردم برای دو ساعت که اتفاقی نمی افته تامپون برای حتی نصف روز هم بمونه حتی پر نمیشه
خدایا ، من چیزی نمی بینم و آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تو را می بینم و تو همه چیز را...
به نظر من یه بسته بخر هر وقت میری استخر استفاده کن حتی اگر پری نبودی چون باعث میشه آب وارد نشه و سالم تر می مونی من چون برای مسابقات شنا میرم همیشه استفاده میکنم و هیچ وقت هم مشکلی برام پیش نیومده
خدایا ، من چیزی نمی بینم و آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تو را می بینم و تو همه چیز را...
وااااای مرسی دوستای خوبم الان میرم بخرم ممنووووونم از همتون