2703
2553
روغن زیتون با سالادت زیاد بخور. آلو بخارا خیس کن تو آب بذار یخچال صبحها ناشتا آبشو بخور. گلابی پرتقال کیوی حتما تو برنامه روزانه ات بذار
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
-1 خوردن یک عدد کیوی رسیده یا 10 عدد آلو بخارا در روز
امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَرکَبَهُ کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود _____________________________________________________________ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2714
سلام

من الان 21 هفتمه و از اول بارداری این مشکل رو داشتم و دو هفته پیش رفتم دکتر تغذیه
معجزه شده برام

نکته مهم اینه که در طول روز سر ساعت معینی غذا بخوری
من صبحانه نمیخوردم
ولی از اون روز هر روز ساعت 8.30 صبحانه میخورم و 10.30 یه میان وعده سبک و 1 ناهار
در طول روز 5 لیول اب
کیوی سر ساعت 10 یه عدد
4 تا الو در یک دوم اب از شب قبل خیس و بعد بخورد و انجیر رو هم همین طور
اب البالو و شاتوت کلا چیزایی که رنگ قرمز تند دارن
پودر گل سرخ رو بریز تو ماستت

من الو رو خوردم و در روز البالو میخوردم
و میگم به نظر خودم تنها چیزی که برام واقعا معجزه اور بود خوردن صبحانه بود

اشتباهای که منم میکردم در روز با ناهار و شام سالاد کاهو میخوردم اونم زیاد
دکتر میگفت خوردن کاهو زیاد ولی در عوض نخوردن اب باعث یبوست شدید میشه !!!
اگه سالاد میخوری حتما در طول روز اب بخور

سمی جان من یه سال زایمان کردم از یه ماه بعد زایمانم یبوست شدیید داشتم. دیگه پدرم در اومده بود. ولی حدود یکی دو ماه بهتر شدم. پماد ام جی انتی همورویید استفاده کردم و برگه هلو هم تاثیر خوبی داشت. آلو هم همینور
سلام مجدد
من یه کشف جدید کردم
بازم دو روز بود یبس شدم و خیلی ناراحت بودم

دقت کردم دیدم تنها تغییر تو برنامه غذاییم تغییر نون صبحانه بود

نون سنگگ عالیه
من دو روز نون بربری خوردم دوباره یبس شده
امروز سنگگ خوردم و شکر خدا خوب شدم

امتحان کنید همه راه هارو ضرر نداره
سلام دوستان،
خاک شیر رو هم با اب داغ امتحان کنید به نظر من که معجزه میکنه، ٢ تا قاشق غذا خوری تو یک لیوان اب جوش، حتما هم باید خاک شیر با اب گرم رو بخور نه اب سرد ، برا من که مؤثر بوده تا حالا:))
2706