موضوع بحث

وزن گیری نینی با شروع غذای کمکی

1391/03/22 18:52 12
موضوع بحث: وزن گیری نینی با شروع غذای کمکی
سلام مامانای گل و با تجربه ... می خواستم ازتون بپرسم شماهایی که غذای کمکی نینیتونو از 4 ماهگی شروع کردین... رو وزن گیری نینیتون چه قدر تاثیر داشته .... وزن نینیتون بیشتر شده ... فرقی با قبل نکرده ...یا کمتر شده .... اخه نینی من دکترش گفت غذای کمکیشو شروع کنم الان 4.5 ماهشه ...ووزن گیریش تو این 2 ماه کم بوده ... اما گفت برای اضافه وزنش زیاد رو غذای کمکی حساب نکنم ... شماها چی ؟ تجربه هاتونو لطفا بگید ... منتظرم ....
خدا بهترین چیزها را به کسانی میبخشد که انتخابها را به او واگذار میکنند .
پسر من تا 6 ماهگی فقط شیر خورد و خیلی خیلی خوب وزن میگرفت ولی همین که به غذا خوردن افتاد دیگه دقم داد برا هر 100 گرم اضافه کردن با غذا خوب وزن نگرفت
مامان ارشا ... شیر دادن به نینیت بعد از شروع غذای کمکی کمتر شد یا تغییری نکرد ؟
منم از 4ماهگی شروع کرد اما وزنش با همون تناسب زمان شیرخوارگی زیاد شد.به نظر منم روی غذایی کمکی برای وزن گیری حساب نکن
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
ممنون هستی جون
خواهش میکنم.
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
منم از ٤.٥ شروع کردم اما سرعت رشدش فرقی نکرد تا یک سالکی غذای اصلی شیر مادره. دکترش کفت
مرسی عزیزم
هیچی مثل شیر مادر رو وزن گیری تاثیر نداره.....مگر اینکه تغذیه مادر خراب باشه و شیرش مقوی نباشه
منم از 4 ماهگی دادم
خیلی کم وزن میگیره
هزینه پست رایگان بشتابید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=772255
با شروع غذای کمکی نینی دیگه مثل قبل وزن نمیگیره. سعی کن بیشتر روی شیرت تکیه کنی بعد غذا گلم
وفاکنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم
که در مرام ما کافریست رنجیدن.................
مرسی مامانای گل
ارسال پاسخ و نظر شما