2733
2734
عنوان

میسوفونیا ) صداها.....

102 بازدید | 13 پست

من یه نوع بیماری میسوفونیا دارم

یعنی بعضی صداها انقد میرن روی اعصابم که بی اختبار عصبی میشم به هرکیو هرچی فوش میدم و عصبی شدید میشم

از صدای ملچ ملوچ کردن درو وریام عصبی میشم 

و دقیقا ا یه ادم رو مخ هر روز صب توی سرویس صبونشو وسط سرویس پهن میکنه و با ملوچ ملوچ میخوره و انقد عصبی میشم که میتونم همون لحظه خودمو از ماشین پزت کنم بیرون

از صدای سرفه صاف کردن گلو صدای قاشق چنگال همه و همشون..... رو مخمن و به شدت عصبی میکنن منو و اختلال روانی میگیرم 

الانم چون صدای قاشق چنگال میمومد از شدت عصبی بودنم داد زدم سر همه و به شدت عصبی شدم درو کوبیدم و شرو کردم گریه کردن

دست خودم نیست دارم دیوونه میشم 

چییییی کار کنمممم

دیشب مامان بزرگم بینی اش گرفته بود با دهن باز میخوابید دیگه ساعت۳شب رفتم اون یکی اتاق اونقدر اذیت شدم

تاریخی که فراموش شود محکوم به تکرار ابدی است..  تا خود را بر جامعه آمیخته کند و حق بر خود را آزاد کند)(منو تگ نکنید که عکستو بزار) 🙏🏻🗿

منم  همینم ولی با شدت کمتر😪

همسرم میگه: تو زبونی با چهارتا موی فر🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:گندم خانومم عاشق لواشک😋سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#گندم🌾
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقدر منی تو😐✨

به خدا کافر اگر بود به رحم آمده بود.                                   زان همه ناله که من پیش تو کافر کردم🖤🌚.                      با لایک میونه خوبی ندارم ریپ میزنم😎😁
وایییییی😭😭😭

حالا اینم بکنار

دیشب بابام تخمه میخورد اونقدر عصبی شدم گفتم بسه دا 

رفتم هدفون گذاشتم گوشم 

یا صدای اب که جیق جیق میکنه بیزارم میکنه 

کسی کنار گوشم نفس بکشه یا حرف بزنه و غذا بخوره بشمارم؟ 😂📿

تاریخی که فراموش شود محکوم به تکرار ابدی است..  تا خود را بر جامعه آمیخته کند و حق بر خود را آزاد کند)(منو تگ نکنید که عکستو بزار) 🙏🏻🗿