2733
2734
بچه ها به جای شیر موز چه نوشیدنی دیگه ای میشه به جاش درست کرد؟ خوشمزه و عالی باشه ها..مثلا بعضیا هندونه و شیر و اینار و قاطی مسکنن ما اصلا دوست نداریم...من تا حالا با موز و طالبی و شیر درست میکردم ولی تنوع میخام
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شیر موز خرما مغز بادوم پسته گردو پودر نارگیل عسل عالیه ولی یه لیوانش یه وعده غذای کامله از نظر من آب طالبی و گلاب و شکر
دلم میخواهد به همه ی عقاید احترام بگذارم ولی احترام به برخی عقاید توهین به شعور خودم است . پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم
من برای کافه گلاسه برای هر نفر حدود یه لیوان شیر میریزم این مقدار که میگم برای چهارنفره چهار لیوان شیر با چهارقاشق قهوه یا نسکافه و مقداری که به ذایقه تون بستگی داره شکر بریز بذار رو حرارت تا مخلوط بشه بعد چند ساعت بذار تو یخچال تا خنک بشه بعد تو لیوانت بستنی بریز بعد این موادو بریز روش روشم شکلات رنده شده یا پودر کاکایو یا نسکافه بریز
2706