2737
2734
من پوستم روشنه ولی نمیدونم چرا زانو هام اینقدر تیره س. چند بار لیمو ترش زدم تاثیری نداشت.میشه راهنماییم کنید کسایی که جواب گرفتن چی استفاده کردید تیرگی از بین بره. خیلی این موضوع عذابم میده
آقا جان می شود بیایی؟؟؟؟ جان عمه ات زینب (س) بیا.... 😭😭😭 اللهم عجل لولیک الفرج
عزیزم دو تا روش یادت میدم که هر دوش عالیه ١- مقداری آبلیمو تازه رو با مقداری شکر مخلوط کن به صورتی که مثل خمیر بشه و هر شب هنگام خواب به قسمت های مورد نظرت بزن و روش رو یلفون بکش و تا صبح بزار روش بمونه این کار رو ٢٠ روز انجام بده معجزه اش رو دیدی برام دعا کن ٢- یه مقدار زعفرون اب کرده رو با خامه مخلوط کن مثل پماد بشه و مثل همون مخلوط آبلیمو که گفتم تا ١٠ روز استفاده کن نتیجه این دو تا معجون برام ثابت شده اس استفاده کن حتما نتیجه میگیری و تا عید بلور میشی اینارو مریسا گلی برام نوشت منم همین سوالو داشتم هنوز امتحان نکردم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  دعا کنید مشکلات خانوادمون حل بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
گلم برای از بین بردن تیرگی ارنج من از این روش استفاده کردم و جواب داد واسم ماست + حنا + چند قطره ابلیمو.ولی به اینکه با یکی دو بار بخوای نتیجه بگیری من چندین بار استفاده کردم توی حمام زدم به ارنجم و زیر بغل یواش یواش بهتر شد