2733
2734
عنوان

حالم بده

314 بازدید | 10 پست

تب دارم گلوم میسوزه سرم درد میکنه کمرم درد میکنه 

یک عالمهههه ظرف توی سینکه ، یک عالمههه لباس چرک مونده 

با همه هم دعوام شده ، دارو میخورم ولی انقدر حالم بده که نمیتونم بخوابم، از همه آدما بدم میاد به هر کی خوبی کردم زیرآبم رو زد ، خوبی کردن ذاته منه ولی همیشه از پشت خنجر خوردم

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پاشو یه سوپ برای خودت بزار یه چایی دم بکن عزیزم و سعی بکن خوبی رو قبل از هرکسی به خودت بکنی

آفرین چقدر قشنگ گفتی این جمله رو با طلا باید نوشت : خوبی رو قبل از هر کسی باید به خودت بکنی 

مرسی عزیزم گلوم انقدر درد میکنه آب دهنم رو نمیتونم قورت بدم  

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
خب اگه تقصیر توعه حلش کن البته دقت کن یه قید اکثر هم اورده بودم نمیتونم بگم قطعا تقصیر توعه

تقصیر من هست ولی نمیتونم حللش کنم 

مامانم بیمار شدید روحی هست، و افسردگی حاد داره یک عالمه داروی اعصاب میخوره اینا باعث شده همیشه خواب باشه و مثل گیج و منگ ها رفتار میکنه از صبح تا شب خوابه از شب تا صبح ضجه میزنه ، اینطوری میبینمش عصبی میشم هیچ کاری هم نمیشه بکنم یعنی همه کار کردیم ولی فایده نداشته 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
2740

اگر داروی ویاسی که گفتین دارین میخورین اینا همش عوارض امفتامین داخل این دارو به محض قطع کردن دارو به حال عادی برمیگردین اگر بهم بگید چرا ویاس بهتون دادن کمکمتون میکنم با چه دارویی حایگزین کنید من خودم کارم درمانی هست اتاق عمل کار میکنم 

اگر داروی ویاسی که گفتین دارین میخورین اینا همش عوارض امفتامین داخل این دارو به محض قطع کردن دارو به ...

اول بخاطر چاقی و پر اشتهایی عصبی دکتر روانپزشکم بهم داد بعد بخاطر عدم تمرکزی که دارم نمیتونم درس بخونم 

ویاس ازین لحاظ ها خوب بود ولی واقعا خوابم مختل شده بود ضمن اینکه تو دهانم یه حالت ورم و آفت میزد و اینکه مثلا سه چهار روز پشت هم میخوردم دیگه تاثیر روز اول رو نداشت منم قطعش کردم یه حالت دیگه هم داشتم وقتی میخورم اولش خیلی هیجانی و پر حرف میشم و دلم میخواد یه عالمه سیگار بکشم 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
اول بخاطر چاقی و پر اشتهایی عصبی دکتر روانپزشکم بهم داد بعد بخاطر عدم تمرکزی که دارم نمیتونم درس بخو ...

تمام این هایی که گفتین عوارض امفتامین داخل داروی ویاس هست مثل ماده شیشه میمونه پر حرف میشی پر تحرک بعد ده ساعت اثرش میره کاملا یه ادم دیگه میشی فقط واسه افراد بیش فعال خوبه