2752
2734
عنوان

جون عزیزاتون کمکم کنید

216 بازدید | 26 پست

موهام به شدت می‌ریزه دیگه افسردگی گرفتم جرئت نمیکنم مو شونه کنم تو همون یه عالمه شونه میکنم بازم اصن وخشتناکه شما .بکار میکنین تروخدا کمک م کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تیرویید و کم خونی  و اعصاب

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
2731

کیست های زنانه

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
تیرویید و کم خونی  و اعصاب

تیرویید ندارم تازه آزمایش دادم گیاه خوار بودم بدنم خالی شد دوباره الان گوشت هم میخورم ولی بازم مودهام می‌ریزه استرس دارم همیشه چند وقتیه خیلی مشکلات بهم فشار میاره حالا با این وجود کاری میتونم بکنم 

آزمایش باید بدم برای اون هم 

سونو بده ولی گیاه خورایت بی تاثیر نبوده... من هر کدوپ ازین مشکلاتی ک گفتمو داشتم همشون شدید باعث ریزش موهام میشدن بخصوص تیرویید اعصابم ک دیگ جای خودش 

سونو بده ولی گیاه خورایت بی تاثیر نبوده... من هر کدوپ ازین مشکلاتی ک گفتمو داشتم همشون شدید باعث ریز ...

باشه عزیزم مرسی 

می‌دونی برا گیاه خواران پشیمون نیستم چون بدنم خیلی سالم بود اما وای از موهام