2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

1 پیمانه شکر با 1 پ روغن با همزن بزن.2 تخم مرغ که از قبل با دمای محیط یکسان شده یکی یکی اضافه کن به مواد قبلی.1پ اب یا شیر یا ابمیوه اضافه کن.2.5پ ارد را با بکینگ پودر( 1 قاشق غذا خوری) مخلوط کن و 2 بار الک کن و به مواد قبلی اضافه کن.و با همزن دستی ارام مخلوط کن .در جهت عقربه های ساعت ارام باشد چون پف کیک میخوابد.قالب سیلیکون اگه داری لازم نیست چرب کنی یا ارد بپاشی. مواد را در قالب ریخته و داخل فر گذاشته بعد دکمه ماکروویو را بزن با دمای 50 درجه به مدت 30 دقیقه . کیک اماده است.از قالب پیرکس هم میشه استفاده کرد
2456
منم اینو از مامی سایت کپی کردم، هم خیلی زود آماده میشه و هم خوشمزه است. من که خیلی دوست داشتم.

کیک لیوانی؛ کیک سه دقیقه ای!

مواد لازم:
آرد=4 قاشق غذاخوری
شکر=4 قاشق غذاخوری
پودر کاکائو=2 قاشق غذاخوری
تخم مرغ=1 عدد
شیر=3 قاشق غذاخوری
روغن=3 قاشق غذاخوری
بیکینگ پودر=1 قاشق چایخوری
طرز تهیه:
1. آرد،شکر ،بیکینگ پودر و پودر کاکائو را در لیوان سرامیکی با هم مخلوط کنید.
2. تخم مرغ را به مواد اضافه کرده با قاشق هم بزنید.
3. شیر و روغن را به مواد اضافه کرده هم بزنید تا زمانیکه مواد خوب با هم مخلوط شود.
4. لیوان را به مدت 3 دقیقه با حرارت 1000 وات در مایکروویو بگذارید تا زمانیکه کیک پف کند و از لیوان بیرون بزند.
5. کیک را می توانید با قاشق از لیوان خارج کرده و میل کنید.

اینم لینکش:
http://mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=32&t=1405&sid=147936dc7ea8a99954f0708d3bb8661c
سلام
من این کیک رو درست کردم خوش مزه میشه فقط من یه کم بیشتر می ذارم میپزه

کیک شکلاتی با مایکروفر

مواد لازم :
* تخم مرغ : 4 عدد
* کره : 100 گرم
* شکر : 130 گرم
* آرد سفید : 110 گرم
* کاکائو : 2 قاشق سوپخوری
* شیر : 0.15 لیتر
* بیکینگ پودر : 1 قاشق مرباخوری
* روغن : 1 قاشق سوپخوری

طرز تهیه :
تخم مرغ ها را همراه شکر خوب هم زده تا کاملا سفید و سفت شود کره و شیر را به آن اضافه کنید تا خوب مخلوط شود.
ظرف مایکروفر ( بشر ) را تا نیمه آب کرده و آن را به مدت 4-3 دقیقه با قدرت 100% داخل مایکروفر قرار دهید .
آرد ، بکینگ پودر و پودر کاکائو را خوب مخلوط کرده و آن را به مایه کیک اضافه مرده و در این مرحله تنها با یک چنگال و به مقدار کم هم بزنید که مخلوط شود.
یک ظرف گود مناسب را انتخاب کرده مقداری روغن مایع در آن ریخته و تمامی دیواره ظرف را روغن اندود نمایید .
سپس مایه کیک را داخل آن ریخته و ظرف آب که تا این مرحله کاملا جوش آمده و باعث شده فضای داخل مایکروفر داغ شود، بیرون آورده و ظرف کیک را داخل مایکروفر قرار دهید و سریع در مایکروفر را ببندید و آن را به مدت 10 دقیقه با قدرت 70% داخل مایکروفر قرار دهید.

در ضمن مایکروفر من گریل داره و آخرش 5 دقیقه میذارم رو گریل خیلی خوب میشه برا گرم کردن اولشم جای آب جوش از گریل استفاده کنی بهتره
نوش جان
2714