2733
2734

پسرم الان هفت ماه و بیست روزشه چند نوع سوپ و فرنی بهم یاد بدین لطفا 

دیگه از این دو سه مدل سوپ و حریره که بش میدم زده شده 

به پروتئین گاوی هم حساسیت داره کارم سخت تر شده 

شما حالا اینایی که بلدی به من یاد بده لطفاً 😁

😂 چشم 

حریره بادوم میدم  ... سوپ با سیب زمینی و هویج و مرغ و جو پرک و دال عدس که البته همشونو باهم نمیریزم هردفعه دوسه موردشو .... فرنی با خرما که دوست نداره ... امروزم دمپختک با برنج ایرانی و لوبیا سبز  درست کردم دوست داشت ولی فک کنم سنگین بوده براش 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
😂 چشم  حریره بادوم میدم  ... سوپ با سیب زمینی و هویج و مرغ و جو پرک و دال عدس که البته ه ...

سلام عزیزم،خوب هستین،کاش پیاممو ببینین و راهنمایی کنین منو،من دخترم شش ماهشه،سه ماه شیر خودمو خورد و بعد از شیرم افتاد،شیرخشک می‌خورد و بد نبود تا دو ماه تا این که ماه پیش شروع کرد به استفراغ های زیاد و اسهال شد،بعد اون دیگه خوب وزن نگرفت تا غذا شروع کرد،الانم که غذا میخوره بی قراره کلا،فرنی با شیر گاو که خورد بی قرار شد و اسهال گرفت،فکر می‌کنم حساسیت به پروتئین گاوی داره،شیر خشک پپتی براش خریدم ولی دوست نداره نمیخوره،از وقتی شیرم کم شد و بهش شیشه دادم دیگه سینه نگرفت،میشه بپرسم پسرتون شیرخشک می‌خورد یا نه و این که چه شیر خشکی می‌خورد و از چهار پنج ماهگی ماهی چقدر وزن میگرفت؟لطفا راهنمایی کنید منو

سلام عزیزم،خوب هستین،کاش پیاممو ببینین و راهنمایی کنین منو،من دخترم شش ماهشه،سه ماه شیر خودمو خورد و ...

سلام عزیزم 

من پسرم شیر خشک نخورد اصلا مجبور شدم خودم رژیم غذایی بگیرم 

اول ی آزمایش ازش بگیر برا اطمینان چون ممکنه اسهالش از ویروسم باشه 

قبلا چه شیر خشکی میخورد اگه شیرش برپایه ی شیر گاو بوده که احتمالا آلرژی نداره 

پسر منم از ۵ ماه دیگه خیلی کم وزن اضافه کرد 

سلام عزیزم  من پسرم شیر خشک نخورد اصلا مجبور شدم خودم رژیم غذایی بگیرم  اول ی آزمایش ازش ...

مرسی عزیزم از راهنماییتون،ممنونم که جواب دادین،خدا ببخشه کوچولوی گلتونو بهتون،سلامت باشین همیشه🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹🌹