2737
2739

عزیزم پسر منم همینجور بود نصف قاشق مربا خوری کُندر دوقاشق قاشق خاکشیر و یه قاشق آویشن و برای شیرینیش شکر قهوه ای اگه داشته باشی بهتره اگه نبود هم عسل یا نبات بریز تو کتری  اب  جوش که اومد بزار تا ربع ساعت بجوشه بعد سرد شد  یه استکان بده بچتون بخوره اضافش هم داخل یه شیشه بریز بزار یخچال روزانه بهش بده خیلی جوابه 

ارتعاش اسم با کمک اعداد و حروف ابجد برای تو دلیا انجام میدم بهتره اسم میوه ی زندگیت رو آگاهانه انتخاب کنی ، اگه خواستی بیا خصوصی تا من برات انجام بدم 

دختر من الان ۷ سالشه کوچولو بود همین مشکل داشت دستکش دستم میکردم روغن زیتون میمالیدم داخل مقعدش سریع کارساز بود 

الو زیتون روغن زیتون انجیر گلابی خاکشیر با آب گرم که دوستان هم گفتن خیلی خوبه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. دکتربه بزرگسال شربت لاکتونزداده بودعالی بودهمراه غذامیخوردیه نفرعالی بودباهرچی جواب نگرفت بااون جواب گرفت. تجویزهای دکترضیایی هم عالیه ولی یه ترکیبش بود خیلی زیادی هرچی داخل روده ها هست میشوره میاره بیرون اگه برابچه ضررنداشته باشه، اسمش الان یادم نیست خواستیدپیدامی کنم بهتون میگم. بزنیدنسخه دکترضیایی دررفع یبوست ممکنه گوگل پیداش کنه فیلمش. طب سنتی هست

سلام عزیزم. دکتربه بزرگسال شربت لاکتونزداده بودعالی بودهمراه غذامیخوردیه نفرعالی بودباهرچی جواب نگرف ...

بعضیام روغن کرچک استفاده می کنن یاخوراکیش یامالشی. اماچنددرصدجواب دهی داشته باشه نمی دونم

2731

سلام عزیزم 

من هم دخترم اینطوری شد و بی ادبیه هر بار دفع داشت استرس شدید و خود داری میکرد که بره دستشویی 

فقط پیشنهادی این هست  نترسونش که نری دستشویی فلان میشی و بخوان میشی 

حتما پیشین دکتر دیگه ببرش و به یک دکتر اکتفا نکن و همچنین مشاوره 

2738

چیشد

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

از عطاری فولوس بگیر دم کن بده معجزه میکنه

روش دم کردنش هم اینه که چوبش رو بشکنی و فقط پره‌های سیاهش رو بریزی تو قوری به اندازه یک لیوان آب جوش بریز روش و ۲۰ دقیقه دم بذار بعد بده بخوره اصلا تلخ و بدمزه و بدبو نیست.

انشاءالله که افاقه کنه